Soltare OSiR Olsztyn

Dwadzieścia siedem lat mija właśnie od założenia formacji dziewczęcej tańca disco, która dała początek olsztyńskiej grupie cheerleaderek Soltare OSiR.

 

Ewa Szemplińska – założycielka, trenerka i menadżer zespołu wiele lat temu dała początek olsztyńskiemu cheerleadingowi. Roztańczone dziewczyny wspierały najpierw koszykarki z Fota Porty Gdynia, następnie otrzymały propozycję kibicowania piłkarzom ręcznym Travelandu Olsztyn i siatkarzom AZS-u. Dziś jako nieliczne wśród pozostałych zespołów cheerleaderek mają stały kontakt z kibicami i sportem na arenach sportowych w całej Polsce. 

Już 15 i 16 marca grupa Soltare OSiR Olsztyn weźmie udział w XVII Mistrzostwach Polski Cheerleaders, w podwarszawskim Łochowie.

 

55 osobową grupę dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych przygotowuje wychowanka i następczyni Ewy Szemplińskiej – trenerka i choreograf - Natalia Wasiak, związana z Soltare od dziewiątego roku życia.

 

Po kilkumiesięcznych, wytężonych treningach cheerleaderki z Olsztyna stają przed wielką szansą na obronę dotychczas zdobytych tytułów mistrzowskich oraz na nowe sukcesy.

Życzymy powodzenia!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl