Drugie urodziny Aquasfery

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza w sobotę 1 marca na drugie urodziny Aquasfery. Między godziną 20.00 a 24.00 w ramach urodzinowej Aquanocy  wszyscy goście mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich dostępnych w wodnym centrum atrakcji.

 

Wstęp w godzinach: 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 (wejścia darmowe na 1 godz.) Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona.

 

Aby uczestniczyć w urodzinowej Aquanocy 2014 należy wypełnić specjalny promocyjny kupon, który 25 lutego - o godz. 8.00 pojawi się na  stronie Wodnego Centrum Rekreacyjno - Sportowego Aquasfera.

W ramach urodzinowych niespodzianek można wziąć udział w konkursach, aqua animacjach, zabawach na basenach Aquasfery, oraz skorzystać z Kajak Polo i rozegrać towarzyskie mecze.

 

OSiR zaprasza również do wzięcia udziału w największej pływackiej imprezie w Polsce. W ramach Aquanocy odbędzie się I Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki "Otyliada 2014"

 

Patronem maratonu jest Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak. Udział w maratonie jest BEZPŁATNY.

 

Aby wziąć udział w zawodach należy przesłać formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uwaga: Ilość drużyny uczestniczących w maratonie jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do maratonu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

 

Serdecznie zapraszamy!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl