Walentynki z OSiR-em

Ośrodek Sportu Rekreacji w Olsztynie zaprasza Zakochanych w piątek 14 lutego do Wodnego Centrum Rekreacyjno - Sportowego Aquasfera.

W programie  min. konkurs „Walentynkowa Sweet Focia” (konkurs polega na wykonaniu zdjęcia z ”ręki” na terenie WCRS Aquasfera z charakterystycznym elementem Aquasfery w tle np. w jacuzzi), oraz rozgrywki „Kajak Polo” (rozgrywki odbędą się w godz. 18.00-20.00 i skierowane są do 16 par po wcześniejszym przesłaniu karty zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego - czyli wybór 6 najładniejszych i najciekawszych zdjęć par nastąpi 17 lutego 2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone na www.aquasfera.olsztyn.eu 19 lutego. Zwycięskie pary zostaną powiadomione e-mailem. Jednocześnie wszystkie pary Zakochanych, które pokażą w kasie basenu wspólne zdjęcie (może być zdjęcie wersji papierowej lub na telefonie komórkowym) otrzymają DRUGĄ GODZINĘ GRATIS. 

Miłej zabawy!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl