NA DESKOROLCE NAD JEZIOREM!

Witajcie! Za oknami powoli i nieśmiało zaczyna pachnieć wiosną, a więc to już czas, aby Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn  ruszyła z zapisami na nowy sezon 2023! Działamy od kwietnia do października! 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn zapraszają! Mamy dla Państwa kilka opcji.

  • Zapisy do Akademii na zajęcia grupowe.

Zajęcia są bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. W pierwszej kolejności zapisujemy osoby, które brały już udział w zajęciach w CRS Ukiel bądź w Aquasfera Olsztyn. Zajęcia będą odbywały się w skateparku na Plaży Miejskiej w Olsztynie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30. Każdy z uczestników będzie przypisany do stałej grupy według poziomu umiejętności. Organizator nie zapewnia sprzętu niezbędnego do zajęć grupowych (kask, deskorolka, ochraniacze). Jeśli nie posiadacie Państwo sprzętu - NIE SZKODZI. Prosimy o kontakt - wypożyczymy, doradzimy i podpowiemy, co warto kupić.

  • Zajęcia indywidualne i indywidualne w parach.

W cenie zajęć indywidualnych i indywidualnych w parach macie Państwo zapewniony sprzęt deskorolkowy. Koszt za 1h:

- indywidualne 50 zł/1h.

- indywidualne w parach 80 zł/1h.

Z zajęć grupowych i indywidualnych można skorzystać po uprzedniej rejestracji: e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 503 823 025. Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00:14:00.

A jeśli planujecie już Państwo wakacje, to gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą KUMA CAMP, która ma w swojej ofercie obozy i półkolonie deskorolkowe i hulajnogowe w Miasto Olsztyn. Szczegóły znajdziecie tu: https://kumacamp.pl/

O akcji Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn

usłyszycie ESKA Olsztyn News

przeczytacie w Gazeta Olsztyńska

obejrzycie w Telewizja Olsztyn

Partnerem Akcji jest Warmia Riders

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl