CZAS NA ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW!

W poprzedni weekend Grand Prix Warmii i Mazur, a już teraz przed nami kolejne wielkie pływackie emocje! W dniach 9-11 grudnia 2022 roku w Aquasferze odbędą się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych!

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera Galeria Warmińska regularnie gości młodych polskich pływaków i pływaczki, tym razem nie jest inaczej – podczas najbliższego weekendu na naszym obiekcie wystartują setki przedstawicieli ze 154 polskich klubów!. Te imprezy na pierwszy rzut oka nie są niezwykle prestiżowe, ale niosą ze sobą wielkie emocje. Są wielokrotnie kluczowe dla młodych zawodniczek i zawodników, bo wielu z nich po raz pierwszy ma okazję do poważnej konfrontacji z rówieśnikami na szczeblu ogólnopolskim. Z kolei część z nich po raz pierwszy w życiu startuje w zawodach z wykorzystaniem systemu elektronicznego pomiaru czasu w jaki jest wyposażony olsztyński obiekt.

Emocji, zaciętości, wielkich radości po sukcesach i żalu z powodu słabszych występów – tego na pewno w olsztyńskim obiekcie nie zabraknie. Wielokrotnie w przeszłości podczas zawodów ujawniały się też młode „perełki”.

Uwaga!  W dniach 9-11 grudnia obiekt będzie dostępny tylko dla uczestników zawodów! Zapraszamy do kibicowania, wstęp jest wolny.

Szczegóły imprezy:

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich | LiveTiming

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl