TO JEST CZAS NA LODOWISKA!

Tak, ten piękny moment wciąż trwa! Sezon łyżwiarski rozkręcił się na dobre! 1 grudnia uruchomiliśmy obiekt przy ul. Jeziołowicza, kilka dni później oddaliśmy do Waszej dyspozycji także odowisko w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. I nieustannie zapraszamy na świetną zabawę na lodzie!

Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego to moment, na który wiele tysięcy amatorów sportów zimowych czeka z utęsknieniem. Bo łyżwy to przecież radość z rekreacji na świeżym powietrzu i czerpanie satysfakcji z udanych ewolucji na tafli lodowej. To także zabawa dla każdego i w każdych konfiguracjach – samotnie, w gronie znajomych czy rodzinnym! I zawsze z uśmiechem na twarzy!

W tym sezonie – ze względu na modernizację Hali Widowiskowo-Sportowej Urania –zapraszamy do korzystania z dwóch obiektów: wielkiej tafli przy ul. Jeziołowicza 4 (o wymiarach 40x30 m) i przepięknie położonego kameralnego lodowiska w CRS Ukiel. Obydwa lodowiska zostały zbudowane od podstaw, w obu przypadkach za właściwą temperaturę chłodzenia odpowiadają agregaty– przy ul. Jeziołowicza agregat mrozi podłoże poprzez specjalne kapilary, nad Ukielem taflę mrozimy przy pomocy specjalnego rurowego systemu chłodzącego.

Zapraszamy wszystkich serdecznie i na otwarcie sezonu dajemy prezent – w środę i czwartek 1 i 2 grudnia wejście na lodowisko przy ul. Jeziołowicza 4 jest darmowe! Pamiętajcie jednocześnie, że łyżwiarstwo to frajda dla każdego: od małego do dużego i od początkującego do sprawnego łyżwiarza. Życzymy udanej i bezpiecznej zabawy!

PRAKTYCZNE INFORMACJE  

*** Szanowni Państwo!

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 14.12.2021 r. od 15.12.2021 r. do odwołania na lodowisku może przebywać jednocześnie 18 osób (obiekt w CRS Ukiel) i 36 osób (obiekt przy ul. Jeziołowicza). Każda kolejna osoba będzie mogła korzystać z obiektu po dobrowolnym okazaniu ważnego Certyfikatu Szczepień lub Certyfikatu o wyniku testu i powrocie do zdrowia.

*** CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE UKIEL

Czynne: codziennie w godz. 8:00-22:00 (przerwa techniczna w godz. 14:00-15:00); wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o godz. 21:00.
Jednostka jazdy: 45 minut.

Cennik: 15 zł (bilet normalny) i 12 zł (ulgowy); wypożyczenie łyżew: 15 zł i 12 zł.

Karnet na 10 wejść: 140 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy).

UWAGA! W CRS UKIEL TRWA ZIMOWA AKCJA CZASOWA

„Zima na sportowo” – to okazja do wizyty na lodowisku, ale też do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu sportowego, gdzie można wypożyczyć sprzęt zimowy: łyżwy, sanki, narty biegowe. Polecamy tez odwiedziny w naszych restauracjach „Plankton”, „Capitano” oraz w naszym Food Trucku, który oferuje dobre, greckie menu!

*** Ul. JEZIOŁOWICZA 4

Czynne: codziennie w godz. 10:00-22:00; wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o 21:00.

Jednostka jazdy: 45 min.

Cennik: 15 zł (bilet normalny) i 12 zł (bilet ulgowy)

Karnet na 10 wejść: 140 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy).

*** Do korzystania z usług lodowiska zachęcamy szkoły publiczne zlokalizowane na terenie miasta Olsztyna. W zakresie realizacji zajęć Wychowania Fizycznego (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00) wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

*** Godziny dostępności lodowisk mogą ulec zmianie ze względu na rezerwacje przez kluby sportowe i grupy hokejowe. Informacje o rezerwacjach są zamieszczane na tablicy ogłoszeń lodowiska. 

   

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl