INFRASTRUKTURA SPORTOWA NADAL ZAMKNIĘTA…

Po raz kolejny informujemy, że w wyniku decyzji władz państwowych jesteśmy zmuszeni znacznie ograniczyć funkcjonowanie miejskich obiektów sportowych. Tym razem obostrzenia zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021 roku.

Czujemy się jak na kolejce w wesołym miasteczku – raz jesteśmy na górze, a za moment na samym dole. 11 lutego 2021 roku, po ponad miesiącu i trzech tygodniach abstynencji sportowej doczekaliśmy się powrotu do sportowej rzeczywistości i bardzo się z tego cieszyliśmy, ponieważ ówczesne Rozporządzenie Rady Ministrów RP poluzowało obostrzenia związane z pandemią COVID-19 i pozwoliło na działalność naszych obiektów. Niestety, tylko na niepełne dwa tygodnie...

Aktualnie znów mamy kolejne zakazy; de facto od 27 marca działalność miejskich obiektów sportowych została ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Nowe regulacje będą obowiązywać do 18 kwietnia 2021 roku.

Harmonogram funkcjonowania obiektów OSiR Olsztyn:

  • Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA jest całkowicie wyłączone z uzytkowania, pływalnia przy ul. Mariańskiej jest dostępna tylko dla klubów sportowych i członków kadry narodowej.
  • W CRS Ukiel korty do squasha i hala do siatkówki plażowej będą czynne tylko dla zawodników zrzeszonych w klubach sportowych posiadających rekomendację właściwych związków sportowych.
  • HWS Urania i hala przy ul. Mariańskiej będą dostępne tylko dla klubów sportowych z licencjami odpowiednich związków sportowych, a Urania jako obiekt dla klubów grających w ligach zawodowych siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki.
  • Stadion Miejski przy Al. Piłsudskiego będzie dostępny dla piłkarzy Stomilu Olsztyn i jako obiekt do rozgrywek w Fortuna I lidze.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl