TRZY LODOWISKA, MNÓSTWO FRAJDY!

No i mamy komplet! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w czwartek 5 grudnia oddaliśmy do Państwa dyspozycji trzecie miejskie lodowisko – przepięknie położony obiekt w kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego to u nas moment, na który czeka mnóstwo amatorów tego zimowego sportu, o czym najlepiej świadczą liczby – w poprzednim sezonie 2018/2019 ze wszystkich lodowisk miejskich skorzystało ponad 50 tys. użytkowników. Wielu z nich ma dryg i smykałkę do piruetów i przekładanek, część stawiała pierwsze kroki na lodzie – wszystkich łączyła pasja do sportu i chęć aktywności na świeżym powietrzu. I uśmiechy na twarzach!

Dlatego znów oferujemy Wam radość – 28 listopada uruchomiliśmy lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, od 4 grudnia funkcjonuje obiekt przy ul. Jeziołowicza, a 5 grudnia otworzyliśmy lodowisko w pięknym kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel!

Co jeszcze ważne: w nadchodzącym sezonie nie zmieniają się zasady udostępniania lodowisk szkołom. Olsztyn i Ośrodek Sportu i Rekreacji nieustannie promują zdrowy styl życia, więc zimą zorganizowane grupy szkolne mają zapewniony wstęp na lodowiska bezpłatnie!

Tradycyjnie, jak co roku, wszystkie lodowiska zostały zbudowane od podstaw – w CRS Ukiel tafla powstała na skompresowanym piasku, na którym położyliśmy rurowy system chłodzący, przy hali Urania system chłodzący jest wbudowany w podłoże, na Jeziołowicza agregat mrozi podłoże poprzez specjalne maty. Wszędzie zbudowaliśmy bandy, uruchomiliśmy agregaty i… zachęcamy do łyżwiarskiej aktywności.

Pamiętajcie, że to sport dla każdego – początkujący mogą u nas wypożyczyć łyżwy i sprzęt pomocniczy, tzw. pingwinki czy pandy. Życzymy wielkiej frajdy i udanej zabawy!

Praktyczne informacje  

 ***CRS UKIEL
Czynne: codziennie w godz. 8:00-22:00 (przerwa techniczna w godz. 14:00-15:00); wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o godz. 21:00.
Jednostka jazdy: 45 minut.
Cennik: 10 zł (bilet normalny) i 7 zł (ulgowy); wypożyczenie łyżew: 10 zł i 7 zł.
Karnet na 10 wejść: 90 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy).

*** HWS URANIA
Czynne: codziennie w godz. 9:00-21:00; wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o 20:00.
Jednostka jazdy: 45 min.
Cennik: 10 zł (bilet normalny) i 7 zł (ulgowy); wypożyczenie łyżew: 7 zł i 5 zł.
Karnet na 10 wejść: 90 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy).

*** Ul. JEZIOŁOWICZA 4
Czynne: codziennie w godz. 10:00-22:00; wejścia o pełnych godzinach, ostatnie wejście o 21:00.
Jednostka jazdy: 45 min.
Cennik: 10 zł (bilet normalny) i 7 zł (bilet ulgowy)
Karnet na 10 wejść: 90 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy) 

*Do korzystania z usług lodowiska zachęcamy szkoły publiczne zlokalizowane na terenie miasta Olsztyna. W zakresie realizacji zajęć Wychowania Fizycznego (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00) wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

*Godziny dostępności lodowisk mogą ulec zmianie ze względu na rezerwacje przez kluby sportowe i grupy hokejowe. Informacje o rezerwacjach są zamieszczane są na tablicy ogłoszeń lodowiska. 

   

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl