WIELE AKTYWNOŚCI, JEDNO ZDROWIE

To był naprawdę fajny rok zabawy ze sportem! Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku – już w styczniu w klimatycznym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel zorganizowaliśmy dla Was marsz Nordic Walking. A potem tylko się rozkręcaliśmy: w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem.

Po wakacjach ruszyliśmy z kolejnymi aktywnościami – we wrześniu zachęcaliśmy Was ponownie do gry w squasha, w październiku zaprosiliśmy Dzieciaki na kajaki do Aquasfery, a w listopadzie wyszliśmy z propozycją zajęć Doskonalenia pływania w Aquasferze.

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to był stymulator  poznawania świata sportu. Bawiliśmy się przez cały rok, spotkania były nieodpłatne i odbywały się raz w miesiącu, zawsze pod kierunkiem profesjonalnego trenera lub instruktora. Prezentowaliśmy różne formy ruchu, przedstawialiśmy różne dyscypliny sportu – chodziło nam o ruch, śmiech i dobrą zabawę! I w efekcie o zdrowie.

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl