JEDEN BILECIK, PODWÓJNA ZABAWA!

Godzinny bilet dla dwóch osób w cenie jednego – to nasze hasło na weekend w dniach 22-24 listopada, od godziny 17:00 w piątek aż do późnej niedzieli. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie tradycyjnie włącza się do akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny i proponuje wspólną zabawę w CRS Ukiel i na basenie przy ul. Głowackiego.

Latem 2019 roku nasze miasta i obiekty OSiR odwiedzały tłumy turystów z całego kraju. Wysłuchaliśmy wielu komplementów, wielu z Was było zauroczonych położeniem naszych obiektów i unikatowym połączeniem nowoczesności z naturą. I usłyszeliśmy, że turyści będą do nas wracać. I właśnie teraz mamy dla Was jesienną ofertę i dajemy Wam możliwość łączenia sportowych pasji i rekreacyjnych nawyków z miejscami, w których świetnie się wypoczywa.

Po raz kolejny z największą przyjemnością przystępujemy do akcji  „Polska zobacz więcej – Weekend Za Pół Ceny” i w dniach 22-24 listopada dajemy Państwu możliwość wypoczynku i rekreacji w dwóch naszych obiektach: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz na pływalni przy ul. Głowackiego. W CRS Ukiel będzie można w tym czasie skorzystać z szerokiej oferty i wypożyczyć sprzęt sportowy dla dwóch osób płacąc za jedną, a do wyboru będą: rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki, kijki do nordic walking i zestawy gier (boule, mini-krykiet, badminton). Podobna akcja rabatowa dotyczy basenu przy ul. Głowackiego, gdzie będzie można kupić wejściówkę dla dwóch osób w cenie jednego biletu.

A więc: Jeden bilecik, podwójna zabawa – to nasze hasło na weekend w dniach 22-24 listopada w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Bawcie się dobrze i pamiętajcie: uśmiech na twarzy to podstawa!

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl