NORDIC WALKING: ZDROWO, RADOŚNIE I NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Marsze Nordic Walking znów wróciły na dobre do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel! W miniony weekend zaczęliśmy kolejny sezon spotkań – zdrowych, radosnych i na świeżym powietrzu! Frekwencja była bardzo dobra, bo to przecież świetne zajęcia: najlepsza forma rekreacji na świeżym powietrzu i do tego dla osób w każdym wieku!

I nie są to puste słowa: badania wykazały, że dobry trening techniki nordic walkingu pozwala osiągnąć takie korzyści zdrowotne jak usprawnienie układu oddechowego i krążeniowego, odciążenie stawów w tym dolnego odcinka kręgosłupa, zwiększenie poboru tlenu przeciętnie o 20 do 58%, w zależności od intensywności wbijania kijków!

Spotkania Nordic Walking będą się odbywały w CRS Ukiel raz w miesiącu, w soboty – po raz pierwszy zaprosiliśmy wszystkich chętnych 19 października, ale powolutku możemy sobie już budować kalendarz na kolejne miesiące – w tym roku pospacerujemy jeszcze 16 listopada i 7 grudnia (pełny grafik znajdziecie na naszej stronie w kalendarzu imprez OSiR).

Przypominamy, że marsze to aktywność dla każdego: młodego, starszego czy rodzin z dziećmi. Przewodnikiem podczas tych marszów jest Andrzej Kowalski, kierownik CRC Ukiel. Na spacery można zabrać własne kijki, ale oczywiście istnieje możliwość ich wypożyczenia w CRS (koszt to 5 zł).

Serdecznie zapraszamy!

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl