NORDIC WALKING: ZDROWO, RADOŚNIE I NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Marsze Nordic Walking znów wróciły na dobre do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel! W miniony weekend zaczęliśmy kolejny sezon spotkań – zdrowych, radosnych i na świeżym powietrzu! Frekwencja była bardzo dobra, bo to przecież świetne zajęcia: najlepsza forma rekreacji na świeżym powietrzu i do tego dla osób w każdym wieku!

I nie są to puste słowa: badania wykazały, że dobry trening techniki nordic walkingu pozwala osiągnąć takie korzyści zdrowotne jak usprawnienie układu oddechowego i krążeniowego, odciążenie stawów w tym dolnego odcinka kręgosłupa, zwiększenie poboru tlenu przeciętnie o 20 do 58%, w zależności od intensywności wbijania kijków!

Spotkania Nordic Walking będą się odbywały w CRS Ukiel raz w miesiącu, w soboty – po raz pierwszy zaprosiliśmy wszystkich chętnych 19 października, ale powolutku możemy sobie już budować kalendarz na kolejne miesiące – w tym roku pospacerujemy jeszcze 16 listopada i 7 grudnia (pełny grafik znajdziecie na naszej stronie w kalendarzu imprez OSiR).

Przypominamy, że marsze to aktywność dla każdego: młodego, starszego czy rodzin z dziećmi. Przewodnikiem podczas tych marszów jest Andrzej Kowalski, kierownik CRC Ukiel. Na spacery można zabrać własne kijki, ale oczywiście istnieje możliwość ich wypożyczenia w CRS (koszt to 5 zł).

Serdecznie zapraszamy!

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl