Wielka siatkówka nad pięknym Ukielem!

Aleksandra Zdon i Izabela Zackiewicz, jedna z czołowych par polskich, triumfowała w olsztyńskim jedno-gwiazdkowym Turnieju Siatkówki Plażowej kobiet będącego częścią cyklu rankingowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Za nami kolejna świetna impreza sportowa tego lata współorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

To był przepiękny weekend w świetnym kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, a rangę imprezy wzmocniła dodatkowo znakomita słoneczna pogoda i wysoki poziom sportowy. Do udziału w turnieju zgłosiło się 11 par, które rozegrały łącznie 20 meczów. Część finałowa, a co się z tym wiąże największe emocje miały miejsce w niedziele. O najwyższe stopnie podium w półfinałach walczyły pary: Aleksandra Zdon/Izabela Zackiewicz, Karolina Bednarek/Karolina Kirszenstein, Justyna Tylutki/Dominika Balcerowicz i siostry Agata i Aleksandra Chyła. W pierwszym półfinale, bez straty seta triumfowała para Zdon/Zackiewicz, w drugim taki sam wynik osiągnęła para sióstr Chyła. W meczu o trzecie miejsce rozstrzygniecie nastąpiło dopiero w trzecim secie i z wynikiem 2:1 zwyciężyła para Bednarek/Kirszenstein.

Wielki finał miał być finałem pełnym emocji i tak właśnie było  zawodniczki nie rozczarowały publiczności. Podczas meczu żadna z par nie odpuszczała, wielokrotnie – dosłownie i w przenośni – walcząc do upadłego o każdy punkt co doprowadziło do rozegrania trzeciego seta. W nim para Zdon/Zackiewicz wykazała więcej zimnej krwi wygrywając 15:9 i cały mecz 2:1. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i gratulujemy zwycięzcom.

Do zobaczenia za rok!

   

UWAGA: ZAWIESZAMY FUNKCJONOWANIE OBIEKTÓW

W związku z aktualną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. do odwołania zawieszamy działalność wszystkich obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA, CRS Ukiel, Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, Zespół Krytych Obiektów Sportowych I przy ul. Głowackiego, Zespół Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej oraz Stadion Piłkarski przy Al. Piłsudskiego.

Jednocześnie  przypominamy, iż sytuacja jest na tyle dynamiczna, że możliwe są kolejne zmiany w harmonogramie funkcjonowania naszych obiektów.

Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej oraz profili na facebooku.


SZANOWNI PAŃSTWO

Z uwagi na pojawienie się na terytorium Polski wirusa SARS-CoV-2, określanym „koronawirusem" zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej instytucji
(dotyczy siedziby głównej OSiR oraz wszystkich obiektów OSiR)

Prosimy stawiać się tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt.

W sprawach kierowanych do Urzędu można skorzystać z platformy ePUAP.

Szczegóły w zakładce: https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/epuap

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: osir@osir.olsztyn.pl

Kontakty telefoniczne do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/kontakt

Do Państwa dyspozycji pozostajemy również pod numerem telefonu: 89 527 74 02 (sekretariat OSiR).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl