Siatkówka plażowa: modyfikacja weekendowych turniejów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkania z siatkówką plażową! W najbliższy weekend (24 i 25 sierpnia) w CRS Ukiel odbędzie się II Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej – rywalizacja kobiet ma formułę 1-gwiazdkowego turnieju rankingowego Polskiego Związku Siatkówki Plażowej, natomiast mężczyźni będą rozgrywali turniej towarzyski!

To będzie już drugi turniej siatkówki plażowej tego lata – pierwszą imprezę zorganizowaliśmy na otwarcie wakacji, w ostatni weekend czerwca.  Wówczas w rywalizacji kobiet triumfowała para Monika Kobylińska i Marta Krakos, rywalizację mężczyzn wygrali Paweł Pietkiewicz i Rafał Maluchnik.

Teraz jednak skala trudności i ranga rośnie – zbliżająca się impreza to kobiecy turniej pod auspicjami Polskiego Związku Piłki Siatkowej, turniej 1-gwiazdkowy PZPS. A to oznacza, że w trakcie olsztyńskiej imprezy pary kobiece będą mogły „zarobić” punkty do całego cyklu Grand Prix i tzw. rankingu 365 PZPS. Uwaga - zgłoszeń do tej imprezy można dokonać wyłącznie w systemie rejestracji zawodników na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej: beach.pzps.pl (termin mija 21 sierpnia!)

Jednocześnie informujemy, że zmianie uległ status Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej mężczyzn – z turnieju 1-gwiazdkowego PZPS na turniej towarzyski. A to oznacza, że pary męskie zapisują się i rozgrywają turniej na podstawie regulaminu z poprzedniego (czerwcowego) turnieju – uczestnicy nie są zobowiązani jednocześnie do uiszczenia opłaty licencyjnej i posiadania odpowiednich badań lekarskich. Zapisy przyjmujemy do dnia 23.08.2019 r. do godziny 14:00 w biurze Działu Sportu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej 13 A, pod numerem telefonu (89) 527 02 27, 519 567 158 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Opłatę startową w wysokości 30 zł należy uiścić do 23.08.2019 r. do godziny 14:00 osobiście w biurze Działu Sportu OSiR Olsztyn lub przelewem na konto nr 61 1020 3541 0000 5202 0291 0925, PKO Bank Polki SA.

Pełny regulamin turnieju znajdziecie tu: KLIK

 

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl