Siatkówka plażowa: wyższy poziom, więcej adrenaliny!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na kolejny turniej siatkówki plażowej, a ranga imprezy rośnie! W naszym kompleksie w CRS Ukiel 24 i 25 sierpnia odbędzie się II Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej, który zostanie rozegrany w formule 1-gwiazdkowego turnieju rankingowego Polskiego Związku Siatkówki Plażowej.

To będzie już drugi turniej siatkówki plażowej tego lata – pierwszą imprezę zorganizowaliśmy na otwarcie wakacji, w ostatni weekend czerwca.  Wówczas w rywalizacji kobiet triumfowała para Monika Kobylińska i Marta Krakos, rywalizację mężczyzn wygrali Paweł Pietkiewicz i Rafał Maluchnik. Teraz jednak skala trudności rośnie – sierpniowy turniej to zawody pod auspicjami Polskiego Związku Piłki Siatkowej i turniej 1-gwiazdkowy PZPS. A to oznacza, że w trakcie olsztyńskiej imprezy będzie można „zarobić” punkty do całego cyklu Grand Prix i tzw. rankingu 365 PZPS, co jednocześnie oznacza że w pięknym kompleksie CRS Ukiel możemy się spodziewać obecności mocniejszych par z całego kraju. Tym bardziej, że olsztyński turniej jest ostatnim przed finałem w Toruniu.

Wszystko to jednak niesie ze sobą zmiany – zgłoszeń do sierpniowego turnieju w CRS Ukiel można dokonać wyłącznie w systemie rejestracji zawodników na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej: beach.pzps.pl

Turniej będzie rozgrywany w formule OPEN, bez podziału na kategorie wiekowe; zorganizujemy turniej dla maksymalnie 24 par żeńskich i 24 par męskich, rywalizacja odbędzie się systemem brazylijskim. Także i tym razem najlepsze pary mogą liczyć na nagrody finansowe – w puli nagród znajdzie się 3 tys. złotych.

 

Pełny regulamin turnieju znajdziecie tu: KLIK

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl