Wakacje 2019: Bawcie się z nami!

Wakacje, wakacje, znów będą wakacje! Letni czas beztroski już jest na wyciagnięcie ręki, a my jesteśmy gotowi z propozycjami dla dzieci i młodzieży. Wybierajcie z naszej bogatej oferty, na pewno będziecie zadowoleni!

Z nami nie ma mowy o nudzie – latem 2019 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie proponuje dzieciakom i młodzieży wiele różnych form aktywności sportowej. Będziemy działać w wielu obszarach sportu i rekreacji i na wielu poziomach zaawansowania. W wielu dyscyplinach sportu i w przeróżnych obiektach sportowych.

W naszym grafiku znajdziecie niemalże wszystko – od popularnej piłki nożnej począwszy, poprzez siatkówkę i siatkówkę plażową, ale też grę w tenisa stołowego i squasha, zajęcia deskorolki, szermierki, judo, gimnastyczne czy pływania!

Oddajemy do waszej dyspozycji piękny kompleks w CRS Ukiel, gdzie można zażywać sportów wodnych, w chłodniejsze dni proponujemy Wam odwiedziny w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska czy legendarnej Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie urządzimy Strefę Sportu i Rekreacji.

Bawcie się tylko świetnie i znakomicie, korzystajcie z wolnego czasu i pamiętajcie tylko o jednym: bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Wszystkie nasze propozycje znajdziecie tu: Grafik wakacje 2019

Ulotka: klik

Załączniki:
Formularz zgłoszeniowy dla grup WCRS Aquasfera
Formularz zgłoszeniowy dla grup HWS Urania
Oświadczenie zdrowotne na zajęcia sportowe

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl