Lato 2019: więcej komfortu, więcej satysfakcji!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jest gotowy do rozpoczęcia sezonu letniego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W tym roku kompleks nad jeziorem wzbogaci się m.in. o nową Plażę Premium oraz rodzinne, 5-osobowe rowery wodne. Wielkie otwarcie sezonu nastąpi już 1 maja!

Tego nie da się już ukryć: za moment, za momencik otwieramy kolejny letni sezon w CRS Ukiel i tradycyjnie będziemy mieć dla naszych użytkowników nowości! W sezonie 2019 oddamy do dyspozycji plażowiczów tzw. Plażę Premium – przestrzeń przed restauracjami zostanie wyposażona w leżaki, stoliki i parasole przeciwsłonecznie, dzięki czemu nasi goście będą mogli odpoczywać w komfortowych warunkach. Swoją ofertę poszerzy także wypożyczalnia sprzętu pływającego, która wzbogaci się o nowe jednostki pływające – 5-osobowe rowery wodne. Zakup takiego sprzętu pozwoli mieszkańcom na rekreację i wypoczynek w większym gronie: rodzinnym i znajomych.

– Z roku na rok staramy się poprawiać komfort wypoczynku naszych mieszkańców, takie jest nasze zadanie, bo takie są oczekiwania olsztynian – stwierdził prezydent Piotr Grzymowicz. – Cieszy mnie powstanie komfortowej plaży, cieszy mnie to, że w wypożyczalni pojawią się rodzinne rowery wodne, dbamy także oczywiście o osoby niepełnosprawne, które dzięki specjalnym urządzeniom będą mogły korzystać z kąpielisk nad Ukielem. Jestem przekonany, że świetna pogoda w połączeniu ze wspaniałą ofertą sprawi, że wypoczynek i rekreacja w CRS Ukiel to będą niezapomniane chwile – dodał prezydent Grzymowicz.

Wsłuchując się w głosy mieszkańców i analizując zachodzące zmiany klimatyczne OSiR zdecydował się w tym roku na znaczne przyspieszenie startu sezonu letniego: wypożyczalnia sprzętu pływającego będzie w tym roku czynna już od 1 maja.

– Z satysfakcją mogę potwierdzić, że podczas majówki otwieramy sezon letni oferując mieszkańcom sprzęt pływający – wyjaśniał Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR. Wprowadzamy również w tym roku nowy cennik sprzętu pływającego, cennik o wiele bardziej przyjazny, promujący dłuższe wypożyczenia, a wszystko po to aby wypoczynek nie odbywał się pod presją czasu i był prawdziwym relaksem – dodaje dyrektor Litwiński.

Warto również nadmienić, że rozszerza się kalendarz imprez sportowych w CRS Ukiel. 17-19 maja w CRS Ukiel odbędą się zawody Pucharu Europy w triathlonie, a ranga ranga imprezy rośnie: w poprzednim sezonie w Olsztynie rywalizowali seniorzy, teraz Olsztyn będzie również areną zmagań najlepszych juniorów w Europie! Z kolei 15-16 czerwca proponujemy olsztynianom absolutną nowość: Turniej Tenisa Plażowego ITF Tennis Beach. Tenis plażowy to widowiskowy sport, połączenie tenisa, badmintona i squasha, a zasada jest prosta: piłka nie może spaść na piasek, więc odbicia to przede wszystkim woleje i smecze. Zapraszamy do CRS Ukiel!

 

Cennik CRS Ukiel: klik

Kalendarz imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: klik

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl