Wiele aktywności, jedno zdrowie! Spacer nordic walking na dobry początek!

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań, tym razem ze sportem!

W 2018 roku organizowaliśmy cykl Spotkań ze Zdrowiem, podczas których namawialiśmy Was do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale też poruszaliśmy również ważne tematy związane z odżywianiem, właściwą suplementacją i różnymi formami ćwiczeń pozwalających utrzymać dobrą formę. W nadchodzącej edycji chcemy Wam zaproponować nową formułę i zachęcić Was do polubienia i uprawiania różnych dyscyplin sportu i to nawet tych, o których może nigdy nie pomyśleliście! Mówiąc wprost: bardzo zależy nam, żebyście nie siedzieli w domu, ale całymi rodzinami integrowali się z nami w ciekawy i aktywny sposób.

Nasz cykl spotkań pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczyna się za kilka dni i będzie trwać przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia). Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to przecież bardzo dobry dzień na rodzinne aktywności.  Będziemy Was animować na sportowo prezentując daną dyscyplinę sportu tak, żebyście poznali zasady, dobrze się pobawili, jeszcze lepiej rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego? W planach mamy weekendy tematyczne choćby z siatkówką plażową, squashem, trochę pobiegamy, popływamy czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie z instruktorem-specjalistą! Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

*** Na dobry początek zapraszamy Was na spacer nordic walking z instruktorem, który odbędzie się już w tę sobotę (12 stycznia) o godzinie 11.00. Spotkanie odbędzie  się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, zbiórka przed wypożyczalnią sprzętu sportowego. Zapraszamy z własnym sprzętem, oczywiście istnieje możliwość wypożyczenia kijków na miejscu (koszt 5,00 zł/godzina, 15,00 zł/dzień). Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na wypożyczenie kijków nordic walking  z 50% rabatem, do wykorzystania do końca lutego 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl