Świetne konferencje i znakomite widoki!

Szukacie pomysłu na konferencję, szkolenie czy spotkanie integracyjne? Chcecie zabrać uczestników do wyjątkowego miejsca? Świetnie trafiliście, bowiem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie dysponuje unikatowymi możliwościami

Obiekty, którymi administruje OSiR zostały zaplanowane i wykonane z całą starannością w takim wymiarze, by jak najlepiej służyły naszym użytkownikom. Tak się stało i teraz pozwalają również na przygotowanie, aranżację i przeprowadzenie imprez firmowych oraz szkoleń, konferencji, pikników czy festynów. I są gotowe na przyjęcie każdego klienta.

A zatem; jeśli właśnie zastanawiacie się nad wyborem idealnego miejsca do organizacji swojego eventu nie szukajcie dalej! Trafiliście wręcz idealnie, bo infrastruktura nad CRS Ukiel to doskonałe miejsce na każdą porę roku, bez względu na wiek, pogodę i zainteresowania!

Co zyskujecie? Fantastyczne miejsce z pełnym wyposażeniem, czyli klimatyzowane, profesjonalne sale z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. Pewność, że wszystko będzie zorganizowane na „tip-top” – uczestnicy będą przebywać w przepięknym kompleksie, z bezpłatnymi parkingiem, będą mieli możliwość skorzystania z kateringu. Można też oczywiście połączyć szkolenie z odrobiną rekreacji – jesienna oferta wypożyczalni sprzętu sportowego jest szeroka, a obejmuje m.in. łyżworolki, rowery trekkingowe czy kijki do nordic walking.

Pamiętajcie jednocześnie, że usługi konferencyjno-eventowe są na wyciągnięcie ręki także w innych obiektach OSiR-u: w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska, w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, w kompleksach przy ul. Głowackiego i Mariańskiej oraz Stadionie Piłkarskim przy al . Piłsudskiego.

Szczegóły - załącznik

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl