Umowa podpisana, czas na budowę!

Dziś w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie została podpisana umowa na długo wyczekiwaną inwestycję: budowę boiska piłkarskiego przy Al. Piłsudskiego 69a. Ze strony inwestora podpis złożył dyrektor OSiR Jerzy Litwiński, wykonawcę, firmę Tamex Obiekty Sportowe S.A. reprezentował Bogdan Kozłowski, dyrektor Regionu Centrum i Pólnocny-Wschód.

– Cieszymy się niezmiernie z tego, że po okresie długich przygotowań wchodzimy w czas realizacji – mówi Jerzy Litwiński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. – Jesteśmy dodatkowo bardzo zadowoleni z faktu, że za inwestycję będzie odpowiadać firma, która ma wielkie doświadczenia w tej branży. Tamex budował m.in. takie obiekty jak stadion Zawiszy w Bydgoszczy, Halę lekkoatletyczną Centralnego Ośrodka Sportowego Przygotowań Olimpijskich w Spale, nowy Stadion Miejski Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu czy Stadion Miejski OSiR w Suwałkach – kończy dyrektor Litwiński.

Warszawska firma zbuduje w Olsztynie całkiem nowe boisko piłkarskie za kwotę 6 384 000 zł, a inwestycja ma zostać ukończona do 31 sierpnia 2018 roku. Zakres robót jest bardzo obszerny i obejmuje takie projekty jak budowa hydroforni, modernizacja węzła ciepła oraz przyłączenie odwodnienia murawy boiska do miejskiej kanalizacji deszczowej. Poza tym w grę wchodzą takie prace jak wymiana starego podłoża, wykonanie podbudowy pod nową murawę, drenaż i odwodnienie płyty boiska, instalacja systemu podgrzewania murawy oraz automatycznego zraszania i wreszcie położenie najwyższej klasy naturalnej trawy z rolek.

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl