Karta Olsztyn Sport gwarancją świetnego lata!

Zastanawiacie się jaki jest najlepszy i zarazem najtańszy  sposób na niezapomniane wakacje w Olsztynie? Odpowiadamy: to bez wątpienia Karta Olsztyn Sport!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował ofertę dla tych, którzy chcą odpocząć po trudach nauki szkolnej i naładować się dobrą energią na kolejny rok. Dlatego już od 23 czerwca rozpoczynamy promocyjną sprzedaż KARTY OLSZTYN SPORT dla dzieci i młodzieży. Karta jest ważna przez okres 30 dni  i upoważnia dzieciaki do CODZIENNEGO korzystania ze wszystkich obiektów OSiR dostępnych w okresie wakacji! Koszt karty ulgowej to 119 zł, a jednorazowa opłata za kartę wynosi tylko 5 zł. 

Każde dziecko, które będzie posiadać KARTĘ OLSZTYN SPORT będzie mogło korzystać z następujących atrakcji:

 – Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera Galeria Warmińska, czyli kompleks basenowy z wejściami bez limitu czasowego!

 – Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, w którym można wypożyczyć sprzęt pływający i sportowy: rowery wodne, kajaki i deski z żaglem oraz nartorolki, łyżworolki, kijki do nordic walking czy zestawy gier (do badmintona, boule czy krykieta)

– Strefa Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania funkcjonująca w poniedziałki i czwartki w godz. 10:00-14:00, gdzie będzie  można pograć w tenisa stołowego, unihokeja i badmintona, przygotujemy gry i zabawy z piłką dla dzieci

– Inne zajęcia sportowe i rekreacyjne na terenie obiektów OSiR: zapraszamy na szkółkę deskorolki, zajęcia na ściance wspinaczkowej, turnieje piłki nożnej, zajęcia tenisa stołowego, zajęcia gimnastyczne na plaży i skateparki w CRS Ukiel i Parki im. J. Kusocińskiego.

Wszystkie atrakcje znajdziecie w naszym wakacyjnym grafiku zajęć – LINK

Dodatkowo zapraszamy na specjalne weekendy ze sportem w CRS Ukiel. Obserwujcie naszą stronę internetową, bo atrakcyjnych propozycji jest naprawdę mnóstwo!

KARTA OLSZTYN SPORT jest dostępna również dla osób dorosłych i kosztuje 129 zł (jednorazowa opłata za kartę to 15 zł). Szczerze zachęcamy do skorzystania z tej propozycji, bo dzięki naszej karcie Wasze wakacje mogą być naprawdę fantastyczne! Wykorzystajcie ten czas mądrze fundując  sobie sporą dawkę zdrowia i pozytywnej energii!

KARTY OŚRODKA SPORTU I REKREACJI: LINK 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl