Wypożyczalnie wodne czynne codziennie!

Za nami szalona końcówka maja, ale przecież przed nami piękne lato! A czy może być coś lepszego niż wypoczynek nad wodą? Dlatego miło nam poinformować, że wypożyczalnie sprzętu pływającego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel są już czynne codziennie!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wsłuchując się w głosy mieszkańców w tym sezonie wyjątkowo wcześnie uruchomił działalność wypożyczalni sprzętu pływającego, bowiem system weekendowej pracy wypożyczalni zafunkcjonował już 1 maja! To jednak był dopiero początek: od kilku dni wypożyczalnia jest już czynna CODZIENNIE, aż do odwołania, w godz. 10:00-20:00.

Przypominamy, że kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki czy specjalistyczne deski typu sup czekają na Państwa w trzech punktach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel – w centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23, w Olsztyńskim Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego zlokalizowanego przy ul. Sielskiej 38.

Warto dodać, że te przepiękne tereny i nasz sprzęt wodny cieszą się wielkim powodzeniem: tylko przez kilka dni na przełomie maja i czerwca CRS Ukiel odwiedziło 31 tys. osób, a z wypożyczalni skorzystało w tym czasie ponad 2 tys. olsztynian i gości naszego miasta!

W tym momencie czekamy już tylko na otwarcie kąpielisk, a daty są znane: Plaża nr 1 i Wodny Plac Zabaw dla dzieci ruszają w następny weekend, 16 czerwca. Plaża nr 2 (zlokalizowana nieopodal boisk do siatkówki plażowej) będzie otwarta 23 czerwca, podobnie jak Plaża nad jeziorem Skanda. W dalszej kolejności OSiR zamierza uruchomić Plażę nr 3 oraz Słoneczną Polanę, obie będą czynne najprawdopodobniej w systemie weekendowym.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl