V Multimedialny konkurs „Sportowcy Warmii i Mazur”

Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w piątym multimedialnym konkursie „Sportowcy Warmii i Mazur”.Organizatorem konkursu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Jego celem jest przedstawienie sylwetki sportowca, trenera, sędziego, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego lub dyscyplin sportowych, których działalność związana jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami. Chcemy, by pamięć o ludziach związanych ze sportem przetrwała próbę czasu i trwale wpisała się w pamięć mieszkańców naszego regionu.

Konkurs kierowany jest głównie do młodzieży szkolnej naszego województwa. Udział w nim mogą brać zarówno pojedynczy uczniowie, jak i zespoły (maksymalnie 3 osoby), które opracują multimedialny pokaz przedstawiający sylwetkę wybranego przez siebie bohatera konkursu lub dyscypliny sportowej.

Dopuszczalna jest również kategoria „Open” – osoby niezwiązane ze środowiskiem szkolnym. Konkurs podzielony jest na następujące kategorie wiekowe:
- szkoły podstawowe,
- szkoły średnie
- uczelnie wyższe,
- kategoria „Open”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do organizatorów nagranych na płycie DVD ( czytelne dla komputerów i odtwarzaczy DVD) materiałów przedstawiających sylwetkę wybranego bohatera lub dyscypliny
sportowej. Prezentacja może zawierać wywiady ze sportowcami lub ich rodzinami, biografie, sylwetki nauczycieli wychowania fizycznego, sędziów sportowych, filmy, zdjęcia, fragmenty wycinków prasowych itp.  Należy podać źródła, z których się korzystało.

Udział uczestników niepełnoletnich w konkursie uwarunkowany jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Nadesłane prace będą wykorzystywane w działalności programowej Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Konkurs trwa od 15 stycznia do 30 maja 2018 r.

Szczegółowy regulamin konkursu: zobacz
Formularz zgłoszeniowy: zobacz

 

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl