Imprezy towarzyszące Ukiel Olsztyn Półmaraton (17.09.2017)

11.00- 14.30
SCENA
Przed startem – rozgrzewka Planeta Formy
Osoba prowadząca rozgrzewkę:
Kamila Brakoniecka : CERTYFIKOWANY TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR KULTURYSTYKI ORAZ INSTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH - trenerka W Planecie Formy ul. Olimpijska.

11.15- 12.00 – JOGA Joanna Podolak
PRAKTYKA JOGI:
Proponuję jogę na plaży - nieco inną formę zajęć niż tradycyjna na sali gimnastycznej - skierowaną do osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Joga w plenerze to wspaniała forma praktyki i zabawa, a jednocześnie próba zadbania o swój kręgosłup i stawy. Świetna okazja, by poznać akademicką odmianę hatha jogi czyli taką, gdzie wszystkie klasyczne pozycje jogi zostały poddane analizie naukowej i dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka.

Taka joga nie tylko poprawia kondycję, uelastycznia i wzmacnia ciało, ale również wycisza umysł i odpręża. Urozmaiceniem zajęć będą konkursy, w czasie których ćwiczący będą mogli wygrać karnety miesięczne na zajęcia jogi akademickiej w wybranym punkcie miasta.

Dzieci również nie będą się nudzić, ponieważ w czasie zajęć pojawią się zabawy dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Dla ćwiczących dzieci przewidziane są drobne upominki

12.00-12.30- Zumba

Podczas Ukiel Olsztyn Półmaraton zaprzyjaźnieni trenerzy Fit nie Fat wprowadzą was w magię zumby. Będzie energetyzująca muzyka, pozytywna energia, a zarazem trening. Zapraszają Gabriela Chmielewska i Michał Młyński. Na maluchy czekać będą dmuchańce z Odjazdowych Imprez.
Gabriela Chmielewska: - Zumba to połączenie elementów tańca i aerobiku. Kształtują sylwetkę, a przede wszystkim wprawia w świetne samopoczucie. Uśmiech z pewnością zagości na waszych twarzach, więc musicie z nami być.
Michał Młyński: - Gwarantujemy sporo emocji, uśmiechów, przyjemnego zmęczenia pośród takich samych zapaleńców jak my. Nie muszę mówić, że to wszystko odbędzie się w bajecznym miejscu nad jeziorem. Będzie nieziemski klimat, tak więc obecność obowiązkowa! – zaprasza Michał Młyński.

12.30-13.00– Centrum Wasilewski- Felska
Centrum Tańca Wasilewski Felska, zaprasza na pokazową lekcję edukacyjno –integracyjną prezentując program Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier, które realizowany jest w Szkołach Podstawowych.
Zapewniamy: niezapomniane wrażenia, mnóstwo emocji, doskonałą zabawę połączoną z nauką.
Na wszystkich chętnych czekamy.

13.00- 13.30- animacje Fit nie Fat
Nie wiesz jak zacząć przygodę ze zdrowym stylem życia? My w tym pomożemy! Dla nas nie obce są zmiany nawyków żywieniowych i aktywności. Gwarantujemy też sporą dawkę motywacji i endorfin. Jesteśmy redakcją bezpłatnego magazynu "Fit nie Fat". Jesteśmy zafiksowani na ruch, aktywność i chcemy zarażać tym innych! Porady naszych ekspertów znajdziecie w gazecie "Fit nie Fat" i na naszej stronie FitnieFat.pl. Jesteśmy też na FB . Podczas Ukiel Olsztyn Półmaraton nasi zaprzyjaźnieni trenerzy wprowadzą was w magię zumby. Będzie energetyzująca muzyka, pozytywna energia, a zarazem trening. Na maluchy czekać będą dmuchańce z Odjazowych Imprez.

13.15-13.45- Planeta Formy TABATA
PLANETA FORMY TO NOWOCZESNY KLUB FITNESS W OLSZTYNIE, . Stworzony przez ludzi z pasją dla których fitness to nie tylko praca, to sposób na życie.
Planeta Formy to nowoczesny sprzęt treningowy, klimatyzowane pomieszczenia, centrum saunowe oraz niepowtarzalna atmosfera.
U nas znajdziesz wszystko co potrzeba do uzyskania : smukłej sylwetki, poprawienia kondycji i zadbania o swój wygląd i samopoczucie.

Dołącz do nas i ćwicz razem z nami.
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.planetaformy.pl

13.45- 14.00– SOLTARE
Stowarzyszenie Tańca Sportowego „SOLTARE” to szkoła licząca obecnie ponad 200 tancerzy od przedszkolaków do osób dorosłych 29+.
Soltare jest w czołówce szkół cheerleadrers w Polsce. Grupy w poszczególnych kategoriach posiadają wiele medali z ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów w Polsce a także zagranicznych zawodów miedzy innymi z Mistrzostw Europy , gdzie największym osiągnięciem jest zdobyte złoto w Chorwacji w 2015r oraz srebro w 2014r., są wielokrotnymi Mistrzami Polski.
Cheerleading jest tańcem sportowym, który łączy różne style tańca, żywiołowe okrzyki, wyskoki i piramidy. Szkoła promuje nie tylko ten piękny sport ale także zdrowy i aktywny tryb życia u dzieci , młodzieży i dorosłych.
Trenerkami głównymi sa Natalia Wasiak i Patrycja Wieczorek.

14.00-14.15 – RDS pokaz taneczny z Klubu AKCES
Klub AKCES - SM Pojezierze / Olsztyn, Pana Tadeusza 6a/ organizuje i zaprasza na:
zajęcia fitness / m.in. Zumba, Fit Forma, Pilates, Joga, Zdrowe Plecy, Senior 55+, Fat Burning, Dancing Women/
zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i dorosłych / m.in. TAI CHI, gimnastyka ogólnorozwojowa , Aktywne Fikanie, Krav Maga/
zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych / m.in. Piruety i Szpagaty, Balet , Zumba KIds, Freestyle, Hip Hop, Salsa, Tango Argentyńskie.

POZA Sceną
Cosinus – masaże, zabiegi kosmetyczne, atrakcje dla dzieci
Dmuchańce
Animacje Fit nie Fat
Light Box
Partnerzy :
Fit nie Fat,
Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat fundatorem bardzo atrakcyjnych nagród

- dwa vouchery na konsultację biegową w Centrum
- dwa karnety na siłownię + zajęcia
- dwa karnety na siłownię

Centrum Sportu i Rehabilitacji to czołowa placówka rehabilitacyjna nie tylko w Olsztynie ale i w Polsce. Prowadzona jest przez jednego z najbardziej znanych fizjoterapeutów w kraju - doktora Ryszarda Biernata. CSiR świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej - pomagamy pacjentom w powrocie do zdrowia po zabiegach operacyjnych a także wszelkiego rodzaju bólach przeciążeniowych. Ponadto można u nas skorzystać z siłowni oraz usług trenerów personalnych. Nagrody ufundowane przez Centrum będą na pewno pomocne w przygotowaniach do kolejnych imprez! Bardzo serdecznie dziękujemy!

Light Box
LightBox catering dietetyczny stworzony jest przez ludzi, którzy w swoją działalność wkładają całe swoje serce i energię oraz bardzo cenią swoje zdrowie, czas i wygodę. Swoim zdrowym, nowoczesnym i zrównoważonym sposobem na życie chcą się dzielić z innymi.
Lightbox jest dla ludzi, którzy chcą mieć pewność, że ich organizm dostaje to co potrzebne, by cieszyć się zdrowiem, witalnością i świetną sylwetką.
Lightbox specjalizuje się w dostarczaniu całodziennych zestawów urozmaiconych, smacznych posiłkówów do Klientów, którzy chcieliby się zdrowo odżywiać lub zdrowo i efektywnie schudnąć.
Więcej na :www.lightbox.pl
Cosinus
Planeta Formy
Praktyka Jogi
Eranova
CTMiR
Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji.
Właścicielami są Agnieszka i Dawid Spaszewscy.
Zajmujemy się w pełnym zakresie rehabilitacją a w przede wszystkim terapią manualną bólu kręgosłupa. W naszym Centrum prowadzimy również zajęcia grupowe dla dorosłych jak i dla dzieci. W budynku znajduje się również szkoła języka angielskiego dla dzieci Whats up.
Więcej na: http://ctmir-spaszewski.pl/.

Hale namiotowe Joanna Gnatowska Produkcja Sprzedaż Wynajem

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl