III Mistrzostwa Olsztyna w pływaniu długodystansowym (komunikat końcowy)

W sobotę 5 sierpnia na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” odbyły się       III Mistrzostwa Olsztyna w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych. Przy pięknej pogodzie prawie 50-tka uczestników rywalizowała na dystansach 1500 i 3000 m. W klasyfikacji OPEN zwycięzcami zostali Monika i Krzysztof Pielowscy. Monika okazała się  najlepsza na 1500m wyprzedzając wyraźnie wszystkich pozostałych, głównie mężczyzn. Krzysztof był bezkonkurencyjny na dystansie 3000m.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Wyniki :

OPEN 1500m :

1.  Monika Pielowska                       MTP Kormoran Olsztyn     0:19:23

2.  Dawid Zieja                                  Aquasfera Masters Olsztyn    0:21:10

3.  Michał Żarczyński                        Olsztyn                                   0:22:06

4.  Tomasz Gaszyk                             Aquasfera Masters Olsztyn    0:22:34

5.  Szczepan Rydzewski                    SMS Galicja                           0:24:09

6.  Alan Bistron                                 niezrzeszony Płońsk               0:28:21

7.  Zbigniew Zieliński            niezrzeszony                           0:29:04

8.  Andrzej Bronakowski                   www.czasrelaksu.olsztyn.pl   0:32:37

9.  Bogdan Szczepuchowski              Nidzica Biega                         0:32:50

10. Agnieszka Mendelska-Huszcza   Aquasfera Masters Olsztyn    0:33:13

11. Katarzyna Sienkiewicz                Aquasfera Masters Olsztyn    0:33:40

12. Piotr Łuński                                 Olsztyn                                   0:33:51

13. Tomasz Swaryczewski                 niezrzeszony                           0:34:54

14. Patryk Wasilczyk                         niezrzeszony                           0:37:44

15. Mirosława Deptuła                      Morsy Elbląg                          0:39:17

16. Tomasz Krzeszewski                   amator                                    DNF

Kobiety 25-34 :

1.  Monika Pielowska                       MTP Kormoran Olsztyn     0:19:23

2.  Agnieszka Mendelska-Huszcza    Aquasfera Masters Olsztyn    0:33:13

Kobiety 35-44 :

1.  Katarzyna Sienkiewicz               Aquasfera Masters Olsztyn 0:33:40

Kobiety 55+ :

1. Mirosława Deptuła                       Morsy Elbląg                        0:39:17

Mężczyźni 25-34 :

1. Dawid Zieja                                  Aquasfera Masters Olsztyn 0:21:10

2. Michał Żarczyński                          Olsztyn                                   0:22:06

3. Tomasz Gaszyk                              Aquasfera Masters Olsztyn    0:22:34

4. Alan Bistron                                   niezrzeszony Płońsk               0:28:21

5. Piotr Łuński                                   Olsztyn                                   0:33:51

6. Patryk Wasilczyk                           niezrzeszony                           0:37:44

Mężczyźni 35-44 :    

1. Andrzej Bronakowski                 www.czasrelaksu.olsztyn.pl 0:32:37

2. Tomasz Swaryczewski                   amator                                    0:34:54

Mężczyźni 45-54 :

1. Bogdan Szczepuchowski             Nidzica Biega                        0:32:50

Mężczyźni 55+ :

1. Zbigniew Zieliński            niezrzeszony                          0:29:04

 

OPEN 3000 m :

1.  Krzysztof Pielowski                    MTP Kormoran Olsztyn     0:32:07

2.  Justyna Burska                              AZS UWM Olsztyn               0:37:50

3.  Paweł Gregorowicz                      Aquasfera Masters Olsztyn    0:37:52

4.  Aleksandr Smirnov                       Pregel Kaliningrad                 0:38:31

5.  Mariusz Gabiec                             Aquasfera Masters Olsztyn    0:38:32

6.  Andrzej Gołembiewski                 Toruń Multisport Team          0:40:22

7.  Piotr Konopacki                            Aquasfera Masters Olsztyn    0:41:51

8.  Vadim Ezhkov                              Pregel Kaliningrad                 0:44:29

9.  Michał Kieres                                Aquasfera Masters Olsztyn    0:45:48

10. Anna Zaleska                               Aquasfera Masters Olsztyn    0:46:19

11. Grzegorz Mówiński                     Aquasfera Masters Olsztyn    0:47:53

12. Małgorzata Polito                        Aquasfera Masters Olsztyn    0:48:59

13. Bogdan Milewski                        Aquasfera Masters Olsztyn    0:49:12

14. Katarzyna Klajbor                       Aquasfera Masters Olsztyn    0:52:38

15. Jakub Wojas                                 Warszawa                               0:52:44

16. Małgorzata Bołtuć                       Polish Ogrodnik Team           0:53:24

17. Bogusław Ogrodnik                    Polish Ogrodnik Team           0:53:31

18. Aleksandra Przybysz                   Aquasfera Masters Olsztyn    0:53:34

19. Wojciech Kłujszo                         Aquasfera Masters Olsztyn    0:54:07

20. Adam Matusiak vel Matuszewski Aquasfera Masters Olsztyn  0:54:55

21. Sergei Mikhailov                          Pregel Kaliningrad                 0:55:40

22. Mariusz Gawkowski                    niezrzeszony Warszawa         0:56:19

23. Elżbieta Buczyńska                     Aquasfera Masters Olsztyn    0:56:43

24. Paweł Rokicki                              WOPR Masters Warszawa    0:58:50

25. Iwona Bardzicka                         Aquasfera Masters Olsztyn    1:26:16

26. Jarosław Mrozek                          niezrzeszony                           DNF

Kobiety 15-24 :

1. Justyna Burska                            AZS UWM Olsztyn              0:37:50

Kobiety 25-34 :

1. Anna Zaleska                               Aquasfera Masters Olsztyn 0:46:19

2. Małgorzata Polito                          Aquasfera Masters Olsztyn    0:48:59

3. Małgorzata Bołtuć                         Polish Ogrodnik Team           0:53:24

Kobiety 35-44 :

1. Katarzyna Klajbor                      Aquasfera Masters Olsztyn 0:52:38

2. Aleksandra Przybysz                     Aquasfera Masters Olsztyn    0:53:34

Kobiety 55+ :

1. Elżbieta Buczyńska                      Aquasfera Masters Olsztyn 0:56:43

2. Iwona Bardzicka                           Aquasfera Masters Olsztyn    1:26:16

Mężczyźni 25-34 :

1. Krzysztof Pielowski                     MTP Kormoran Olsztyn     0:32:07

2. Andrzej Gołembiewski                  Toruń Multisport Team          0:40:22

3. Michał Kieres                                 Aquasfera Masters Olsztyn    0:45:48

4. Jakub Wojas                                   Warszawa                               0:52:44

5. Jarosław Mrozek                            niezrzeszony                           DNF

Mężczyźni 35-44 :

1. Paweł Gregorowicz                      Aquasfera Masters Olsztyn 0:37:52

2. Piotr Konopacki                             Aquasfera Masters Olsztyn    0:41:51

3. Wojciech Kłujszo                           Aquasfera Masters Olsztyn    0:54:07

4. Adam Matusiak vel Matuszewski Aquasfera Masters Olsztyn    0:54:55

Mężczyźni 45-54 :

1. Aleksandr Smirnov                      Pregel Kaliningrad               0:38:31

2. Vadim Ezhkov                               Pregel Kaliningrad                 0:44:29

3. Grzegorz Mówiński                       Aquasfera Masters Olsztyn    0:47:53

4. Bogdan Milewski                          Aquasfera Masters Olsztyn    0:49:12

5. Bogusław Ogrodnik                      Polish Ogrodnik Team           0:53:31

6. Paweł Rokicki                                WOPR Masters Warszawa    0:58:50

Mężczyźni 55+ :

1. Mariusz Gabiec                            Aquasfera Masters Olsztyn 0:38:32

2. Sergei Mikhalov                             Pregel Kaliningrad                 0:55:40

3. Mariusz Gawkowski                      niezrzeszony Warszawa         0:56:19

OPEN 3000m Pianki :

1. Joanna Zachoszcz                        AZS UWM Olsztyn              0:32:44

2. Cezary Borko                                 Najmowicz Triathlon             0:44:49

3. Maciej Lubas                                 niezrzeszony                           0:46:21

4. Piotr Golombek                             niezrzeszony Grudziądz         0:52:56

Kobiety OPEN :

1. Joanna Zachoszcz                        AZS UWM Olsztyn              0:32:44

Mężczyźni OPEN :

1. Cezary Borko                               Najmowicz Triathlon           0:44:49

2. Maciej Lubas                                 niezrzeszony                           0:46:21

3. Piotr Golombek                             niezrzeszony Grudziądz         0:52:56

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl