Strefa animacji na czas turnieju!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu część atrakcji, które zostały przygotowane w strefie animacji podczas nadchodzącego turnieju FIVB Warmia Mazury Bech Volleyball World Tour Olsztyn 2017! 
Strefa animacji funkcjonować będzie przez dwa dni: w sobotę od godziny 11:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 przy kąpielisku nr 2 w CRS Ukiel. Zapraszamy m.in. na  animacje sportowe z Rugby Team Olsztyn, występy Monstars, zajęcia zumby, fit and jump oraz jogi! Całość poprowadzi Radio Eska! 

Castingi do produkcji telewizyjnych!

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na casting do najnowszych produkcji filmowych, reklamowych, telewizyjnych, teledysków itd. oraz do największej w Polsce Galerii Twarzy. 
Castingi będą się odbywać: 22,23 lipca 2017 w godzinach 10-18 na plaży miejskiej w Olsztynie.
Właścicielem Galerii Twarzy jest ATV GROUP® - koncern medialny posiadający w swoich zasobach platformy internetowe związane z szeroko pojętą branżą filmową, reklamową i modelingową. Dostarczanie obsady to sens naszej pracy. Współpracują z nami firmy realizujące zlecenia dla największych reklamodawców, reżyserów castingowych poszukujących statystów, epizodystów i aktorów do swoich projektów filmowych i teatralnych, firm zatrudniających hostessy/hostmenów. W naszych bazach skupiających niemal 100000(!) osób znajdują się zarówno amatorzy, którym pomagamy stawiać pierwsze kroki, jak i profesjonaliści: aktorzy, modele, tancerze. Aktywnie uczestniczymy w większości branżowych wydarzeń w kraju. 
Czekamy właśnie na Ciebie!

Zajęcia Jogi!

Joanna Podolak (Praktyka Jogi) zaprasza na wyjątkową jogę na plaży! W najbliższą sobotę (22.07) między godziną 11 a 12 na plaży miejskiej będzie można przekonać sią, że joga jest dla każdego - bez względu na wiek i stopień sprawności fizycznej. Ćwiczenia jogi są bardzo przyjemne, wpływają świetnie na kręgosłup i stawy, a także dają wytchnienie umysłowi. Relaksujące i uspakajające działanie jogi jest naukowo udowodnione. 

Poza tym joga na plaży - w tak wyjątkowych okolicznościach: w słońcu i nad jeziorem - jest również doskonałą zabawą! A skoro zabawa - to również prezenty. W międzyczasie będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą miesięczne karnety na zajęcia jogi w roku szkolnym 2017/2018. Serdecznie zapraszam!"

Koncert Zespołu Kino!

Zespół Kino to grupa utworzona przez Piotra Baumana. Jest to kontynuacja twórczości zespołu My Different Side oraz efekt zmian jakie przez lata miały miejsce z składzie zespołu i repertuarze.
Dziś zespół, o nowej nazwie, to kwartet, złożony z muzyków, którzy wnoszą do zespołu swoje własne doświadczenia. W muzyce grupy można usłyszeć, klasycznego rocka ale także elementy indie, bluesa, popu i jazzu. Teksty śpiewane w języku polskim i angielskim towarzyszą muzyce pełnej energii, wprawiającej nogi słuchaczy w ruch jak i również melodyjnej, pełnej brzmienia i emocji. Koncerty to zaproszenie publiczności na seans i wycieczkę pod tytułem "Kino".

Piotr Bauman - wokal, gitara
Michał Kossakowski - gitara
Tomasz Zieliński - gitara basowa
Patryk Kuśmierczyk - perkusja

Biegnący Za Wolność (BZW)

Grupa sportowa istnieje od 4 lat, trenująca sport nazywany potocznie parkour/freeruning. Jest on odłamem akrobatyki sportowej i formą tak zwanego "street artu'. Jest to ich pasja dzięki, której czuą się wolni :) Grupę tworzą zarówno osoby z doświadczeniem, jak i początkujące. Podczas występu reprezentowani będą przez:

- Daniel Warmiński 
- Bogdan Normantowicz 
- Sebastian Czyż 
- Przemysław Jankowkski 
- Dominik Fedor 
- Adam Wysocki 
- Kacper Grzegorczyk

Fanpage: www.facebook.com/bzwolsztynek

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl