Strefa animacji na czas turnieju!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu część atrakcji, które zostały przygotowane w strefie animacji podczas nadchodzącego turnieju FIVB Warmia Mazury Bech Volleyball World Tour Olsztyn 2017! 
Strefa animacji funkcjonować będzie przez dwa dni: w sobotę od godziny 11:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 przy kąpielisku nr 2 w CRS Ukiel. Zapraszamy m.in. na  animacje sportowe z Rugby Team Olsztyn, występy Monstars, zajęcia zumby, fit and jump oraz jogi! Całość poprowadzi Radio Eska! 

Castingi do produkcji telewizyjnych!

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na casting do najnowszych produkcji filmowych, reklamowych, telewizyjnych, teledysków itd. oraz do największej w Polsce Galerii Twarzy. 
Castingi będą się odbywać: 22,23 lipca 2017 w godzinach 10-18 na plaży miejskiej w Olsztynie.
Właścicielem Galerii Twarzy jest ATV GROUP® - koncern medialny posiadający w swoich zasobach platformy internetowe związane z szeroko pojętą branżą filmową, reklamową i modelingową. Dostarczanie obsady to sens naszej pracy. Współpracują z nami firmy realizujące zlecenia dla największych reklamodawców, reżyserów castingowych poszukujących statystów, epizodystów i aktorów do swoich projektów filmowych i teatralnych, firm zatrudniających hostessy/hostmenów. W naszych bazach skupiających niemal 100000(!) osób znajdują się zarówno amatorzy, którym pomagamy stawiać pierwsze kroki, jak i profesjonaliści: aktorzy, modele, tancerze. Aktywnie uczestniczymy w większości branżowych wydarzeń w kraju. 
Czekamy właśnie na Ciebie!

Zajęcia Jogi!

Joanna Podolak (Praktyka Jogi) zaprasza na wyjątkową jogę na plaży! W najbliższą sobotę (22.07) między godziną 11 a 12 na plaży miejskiej będzie można przekonać sią, że joga jest dla każdego - bez względu na wiek i stopień sprawności fizycznej. Ćwiczenia jogi są bardzo przyjemne, wpływają świetnie na kręgosłup i stawy, a także dają wytchnienie umysłowi. Relaksujące i uspakajające działanie jogi jest naukowo udowodnione. 

Poza tym joga na plaży - w tak wyjątkowych okolicznościach: w słońcu i nad jeziorem - jest również doskonałą zabawą! A skoro zabawa - to również prezenty. W międzyczasie będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą miesięczne karnety na zajęcia jogi w roku szkolnym 2017/2018. Serdecznie zapraszam!"

Koncert Zespołu Kino!

Zespół Kino to grupa utworzona przez Piotra Baumana. Jest to kontynuacja twórczości zespołu My Different Side oraz efekt zmian jakie przez lata miały miejsce z składzie zespołu i repertuarze.
Dziś zespół, o nowej nazwie, to kwartet, złożony z muzyków, którzy wnoszą do zespołu swoje własne doświadczenia. W muzyce grupy można usłyszeć, klasycznego rocka ale także elementy indie, bluesa, popu i jazzu. Teksty śpiewane w języku polskim i angielskim towarzyszą muzyce pełnej energii, wprawiającej nogi słuchaczy w ruch jak i również melodyjnej, pełnej brzmienia i emocji. Koncerty to zaproszenie publiczności na seans i wycieczkę pod tytułem "Kino".

Piotr Bauman - wokal, gitara
Michał Kossakowski - gitara
Tomasz Zieliński - gitara basowa
Patryk Kuśmierczyk - perkusja

Biegnący Za Wolność (BZW)

Grupa sportowa istnieje od 4 lat, trenująca sport nazywany potocznie parkour/freeruning. Jest on odłamem akrobatyki sportowej i formą tak zwanego "street artu'. Jest to ich pasja dzięki, której czuą się wolni :) Grupę tworzą zarówno osoby z doświadczeniem, jak i początkujące. Podczas występu reprezentowani będą przez:

- Daniel Warmiński 
- Bogdan Normantowicz 
- Sebastian Czyż 
- Przemysław Jankowkski 
- Dominik Fedor 
- Adam Wysocki 
- Kacper Grzegorczyk

Fanpage: www.facebook.com/bzwolsztynek

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl