Wakcje z OSIR: Turniej piłki nożnej (wyniki)

Dnia 11.07.2017r. na orliku przy ul. Jeziołowicza odbył się trzeci turniej piłki nożnej w ramach „Wakacje z OSiR – 2017”. W turnieju wystartowało 6 zespołów (47 zawodników). Zwycięzcą zawodów została drużyna Ci Znani.
Skład zwycięskiej drużyny : Mateusz Korwel, Adrian Łentka, Dominik Niestępski, Artur Kiernozek, Robert Pogłód.


Zespoły zostały podzielone losowo na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Z grup awansowały po dwa zespoły, grając wg schematu A1 – B2 i A2 – B1. Zwycięzcy zagrali o I miejsce, a przegrani o III miejsce.

Wyniki turnieju :
Gr A
Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Ci Znani xxxx 2 : 2 13 : 4 5 15 : 6 A1
2 Czarni Dywity 2 : 2 xxxx 8 : 3 5 10 : 5 A2
3 Coco Jambo 4 : 13 3 : 8 xxxx 2 7 : 21 A3

Gr B
Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Sportowe Świry xxxx 5 : 6 3 : 0 4 8 : 6 B2
2 Pato Squad 6 : 5 xxxx 8 : 6 6 14 : 11 B1
3 Ramzesowie 0 : 3 6 : 8 xxxx 2 6 : 11 B3

Półfinały
Sportowe Świry – Ci Znani 5 : 8
Czarni Dywity – Pato Squad 6 : 10
Finały
Mecz o III miejsce
Sportowe Świry – Czarni Dywity 5 : 7
Mecz o I miejsce
Ci Znani – Pato _Squad 6 : 2

Kolejność po 3 turniejach :
miejsce zespół bramki punkty
1. Ci Znani 60 : 16 26
2. Sportowe Świry 47 : 35 11
3. Pato Squad 26 : 23 10
3. Kormoran 18 : 15 10
5. Victoria Barczewo 26 : 17 9
6. Czarni Dywity 23 : 20 9
7. Remondis 11 : 15 8
8. Ramzesowie 17 : 21 7
9. Orły 8 : 50 4
10. Coco Jambo 7 : 21 2

Klasyfikacja strzelców po III turniejach:

1. Dominik Niestępski - 30 bramek
2. Kamil Maślanik - 17
3. Adrian Kmiecik - 16
4. Adrian Łentka - 14
5. Damian Lubak - 10
6. Daniel Rogowski - 9
7. Patryk Dajnowicz - 8
Cezary Niksa - 8
9. Mariusz Zielonka - 7
Dominik Rutka - 7
11.Dawid Dajnowicz - 6
Patryk Piechowski - 6
Robert Dudaniec - 6
Adam Kucznier - 6
Emilian Narożny - 6
Norbert Obuchowicz - 6
Artur Kiernozek - 6
18. Grzegorz Jatkiewicz - 5
Konrad Laszuk - 5
Sebastian Rosa - 5
Robert Pogłód - 5
22. Wiktor Roguski - 4
Adam Świątkowski - 4
24. Mikołaj Bielak - 3
Marcin Chyl - 3
26. Kacper Szczodliński - 2
Adrian Stankiewicz - 2
Kamil Markowski - 2
Adrian Araś - 2
Oliwier Kotecki - 2
Adam Kawecki - 2
Bartek Oliwier - 2
Bartek Mikołajczyk - 2
Dawid Zdrojewski - 2
Bartosz Cygan - 2
Paweł Szymański - 2
Piotr Dominik - 2
Łukasz Kuźmiński - 2
Kuba Wojnowski - 2
Dawid Pożoga - 2
Patryk Lodd - 2
Maciej Andruszkiewicz - 2
Patryk Łapiński - 2
44. Paweł Makosiej - 1
Janusz Pelak - 1
Mikołaj Zimon - 1
Dominik Urbaniak - 1
Rafał Jurkowski - 1
Michał Zalewski - 1
Hubert Obuchowicz - 1
Bartosz Juśkiewicz - 1

Zapraszamy na kolejny turniej już za tydzień 18 lipca 2017. Zapisy do godz. 9.45.
Początek gier godz. 10.00.

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl