Dni Otwarte Funduszy Europejskich w obiektach OSIR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Jest to to wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane w Polsce przy wsparciu Unii Europejskiej. Jest ich sporo również w Olsztynie.

20 maja godz. 10:00 - 13:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel"

W tym dniu o godzinie 10:00,11:00, 12:00 i 13:00 CRS Ukiel przygotował prezentacje multimedialne na temat jego historii, funkcjonowania oraz tego co zmieniło się dzięki funduszom europejskim. Zbiórka przy Kapitanacie.

21 maja godz. 10:00 - 13:00
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe "Aquasfera"

Wycieczka "Pod basenami"
Aquasfera zaprasza na ciekawą wycieczkę pod hasłem "Pod basenami". Pracownicy obiektu opowiedzą o sposobach filtracji, zasadach działania popm wodnych i wielu innych ciekawych rzeczach. Zbiórka przy szatni głównej o pełnych godzinach, tj. o 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00. Dodatkowo przez cały dzień odwiedzający "Aquasferę" drugą godzinę korzystania z basenu otrzymają gratis*

*Nie dotyczy: Benefit Systems, Fit Profit, OK System.

Dodatkowo, w dniach 18-19 maja Urząd Marszałkowski zaprasza beneficjentów, którzy chcieliby dowiedzieć się jak promować swój projekt. Przy ul. Głowackiego 17 pracownicy Departamentu Koordynacji Promocji przedstawią zasady promocji projektu.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl