Majówka nad Ukielem - oferta i harmonogram!

Majówka nad Ukielem z Olsztyn Aktywnie!

Oferta sprzedażowa:
 Artykuły pszczelarskie
 Wata cukrowa i popcorn
 Rękodzieła z wikliny
 Artykuły z drzewa oliwnego
 Rękodzieło artystyczne, biżuterii autorska
 Zabawki z drewna
 Regionalne produkty z wędzarni
 Artykuły z masy solnej i filcu
 Ziemniaczki na patyku
 Ciasta
 Wyroby ekologiczne
 Octy winne
 Swojskie wędliny i sery kozie, krowie
 Rosyjski kwas chlebowy

Oferta SPA:
 Masaż klasyczny
 Pielęgnacja dłoni i stylizacja paznokci
 Zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne
 Analiza składu ciała
 Porady dietetyczne

Oferta sportowo-rekreacyjno-kulturalna:
 Prezentacje sprzętu sportowego i wodnego
 Joga
 Zajęcia piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i gimnastyki
 Turnieje piłki siatkowej plażowej
 Rozgrywki koszykówki i piłki nożnej
 Zajęcia mini-tenisa
 Trening funkcjonalny
 Zumba
 Gry planszowe XXL
 Szachy XXL
 Turniej szachowy
 Przejażdżki konne
 Dmuchańce
 Gry i zabawy dla dzieci
 Szkółka deskorolki
 Warsztaty rzemieślnicze
 Gry i konkursy z nagrodami
 Pokazy taneczne
 Koncerty
 Animacje dla dzieci i dorosłych
 Teatrzyk
 Strefa relaksu z książką
 Bańki mydlane
 Ptaki drapieżne

HARMONOGRAM

Scena:
CRS ,,Ukiel” ul. Kapitańska
niedziela, 30.04
prowadzący: Andrzej Kocięcki
11.00 – rozpoczęcie majówki i krótko o Olsztyn Aktywnie
11.15 –12.15 - pokaz Soltare, zumba i nauka tańca z cheerleaders
12.15 -12.30 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
12.30 – 13.00 – teatrzyk SP5
13.00-13.30 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
13.30 – 14.15 - pokaz Soltare
14.15 – 14.30 - WOPR, Policja. Straż Miejska, Straż Pożarna
15.00 – 15.45 - koncert zespołu Shantaż
15.45 – 16.15 - konkursy Socios
16.15 – 17.15 - koncert zespołu Shantaż
17.15 – 18.00 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami

CRS ,,Ukiel” ul. Sielska 38
11.00 – Dni otwarte klubów żeglarskich
18.00 – 20.00 - koncert bluesowy zespołu My Different Side

poniedziałek, 01.05
prowadzący: Andrzej Brzozowski
11.00 – majówka z Radiem Eska
11.15 -13.00 - blok aktywności z Fit nie Fat
13.00 – 13.30 – teatr na scenie
13.30 – 14.30 - pokaz taneczny Monstars
14.30 – 15.00 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
15.00 – 15.15 – pokaz cheerleaders Biskupiec
16.30 –17.00 - podsumowanie szkółki deskorolki OSiR
17.00 – 18.00 - konkursy z nagrodami

CRS ,,Ukiel” ul. Sielska 38
11.00 – Dni otwarte klubów żeglarskich

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl