Karta "Olsztyn Sport" i "Majówka nad Ukielem"

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do zapoznania się ze szczegółami nowego produktu, który już pod koniec bieżącego miesiąca trafi do sprzedaży. Będzie nim karta „Olsztyn Sport”, której ideą jest łączenie usług świadczonych we wszystkich obiektach OSIR.

Karta pozwoli jej Właścicielowi na dowolne konfigurowanie swojej fizycznej aktywności. Każdego dnia będzie miał możliwość korzystania z dwóch kameralnych basenów, wypożyczalni sprzętu sportowego i pływającego a w sezonie zimowym również z usług trzech lodowisk, którymi zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Prawdziwą atrakcją i zdecydowaną mocną stroną Karty „Olsztyn Sport” jest możliwość codziennego, nielimitowanego korzystania z nowoczesnego Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego z basenem olimpijskim i strefą rekreacji! „Jedna Karta – wiele możliwości” staje się faktem!

Cena karty to 129,00 zł w wariancie normalnym oraz 119,00 zł w wariancie ulgowym. Zakupić ją będzie można a już od 24 kwietnia w: punkcie kasowym WCRS „Aquasfera” GALERIA WARMIŃSKA, kasach wypożyczalni Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” oraz na basenie przy ul. Głowackiego.

To oczywiście nie koniec atrakcji związanych z przełomem kwietnia i maja. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza także na wielką „Majówkę nad Ukielem z Olsztyn!Aktywnie”. Dwa dni majówkowego szaleństwa obfitować będzie m.in. w koncert bluesowy i szantowy, szkółkę deskorolki, zajęcia jogi i zumby, dwudniowy turniej piłki siatkowej, turniej szachowy pod chmurką, rozgrywki piłki nożnej i koszykowej, mini tenis, gimnastyka artystyczna, animacje dla dzieci,  dni otwarte klubów żeglarskich kiermasz żywności i rzemiosła regionalnego (ryby, wędliny, pieczywo, zioła, herbaty, garncarstwo i wyroby z wikliny), stoisko biblioteki miejskiej, stoisko fotobudki, pokaz smoczych łodzi, oraz konkursy i nagrody organizowane na scenie głównej!

Nie zastanawiaj się już dłużej! Wybierz Majówkę nad Ukielem! 30 kwietnia i 1 maja, Olsztyn ul. Kapitańska 23 – Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”! 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl