5. urodziny Aquasfery!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na 5. urodziny Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Aquasfera: GALERIA WARMIŃSKA, które odbędą się 12.03.2017r. w godzinach 11:00 – 16:00.

Urodziny Aquasfery, to 4 godziny zabaw z mnóstwem atrakcji i konkursów z nagrodami. Zabawy sportowe dla wszystkich na przeszkodach wodnych WIBIT, podwodne spacery z instruktorami Klubu SCORPENA oraz kajaki dla dzieci, które poprowadzi Mistrz Świata w kajakarstwie Denis Ambroziak. Dla wszystkich chętnych będzie również zbiorowa Zumba w wodzie.

Dla tych, którzy nie zdecydują się na wodne atrakcje proponujemy skorzystanie z FOTOBUDKI, zabawy w holach Aquasfery, udział w maratonach: trampolin, salsation i na bieżniach, które poprowadzi współorganizator 5 urodzin Aquasfery - PLANETA FORMY. Nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych, które zorganizuje Akademia PRYMUS.

O godz. 14:00 obchody 5-tych urodzin uświetni Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, który uroczyście pokroi tort przygotowany przez Restaurację LAGUNA.

Dla wszystkich klientów z okazji urodzin czeka wyjątkowa promocja cenowa na bilety open. Każdy kto kupi 2 bilety open drugi otrzyma z 50 %rabatem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH GOŚCI

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl