Mistrzostwa Polski Amatorów w Triathlonie Zimowym

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na Mistrzostwa Polski Amatorów w Triathlonie Zimowym, które 21 stycznia 2017 roku odbęda się w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Aquasfera” GALERIA WARMIŃSKA w Olsztynie. Mistrzostwa są również okazją do inauguracji ogólnopolskiego cyklu triathlonu pod dachem czyli serii Triathlon In Da House (Olsztyn 21 stycznia, Gdańsk Torus Triathlon In da House 25 lutego, Łódź 4 marca i Swarzędz 18 marca).

Dla kogo są te zawody? Dla każdego!
Triathlon, na dystansie sprint (750 metrów pływania, 20 km roweru i 5 km biegu), jest doskonałym wprowadzeniem dla tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w triathlonie w sezonie otwartym.

Dla zapalonych triathlonistów, to doskonały sposób na przerwanie monotonii treningów w okresie zimowym, podniesienie adrenaliny i zwiększenie tempa. Wspaniały sprawdzian aktualnej formy.

Jak będą wyglądały te zawody?
Dystans pływacki na 50 metrowej pływalni, trasa rowerowa na profesjonalnych trenażerach, na ciekawej trasie, przygotowanej przez Adriana Wróblewskiego z 3athlete, bieg na bieżniach.

Oprócz rywalizacji indywidualnej, zorganizowana zostanie rywalizacja sztafet. Dochód ze sztafet zostanie przekazany na cel charytatywny.

Start: dwunastoosobowych grupach co 1,5 godziny.
Zapisy i szczegóły na stronie:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1182.html
oraz na FB
https://www.facebook.com/events/724331801052949/

Każdy zawodnik, który wystartuje zbiera punkty za zajęte miejsce.
Zakończenie cyklu i ogłoszenie zwycięzców całego cyklu odbędzie się 18 marca w Swarzędzu.

Pomysłodawcą i dyrektorem zawodów jest była mistrzyni świata w boksie, obecnie triathlonistka Iwona Guzowska.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl