Bąbelki pływają

Szkółka pływania dla dzieci i niemowląt BĄBELKI PŁYWAJĄ zaprasza na zajęcia wszystkie maluchy od 3 miesięcy do 5 lat!

Ćwiczenia w basenie stanowią nie tylko znakomitą zabawę dla malca, ale i naukę. Wykorzystujemy zabawki i szereg kolorowych pomocy, dzięki czemu zajęcia w wodzie są ciekawą, zachęcającą i zdrową formą spędzania czasu. Ciekawość dziecka i chęć poznawania świata jest uzależniona od jego możliwości ruchowych.

Dzięki środowisku wodnemu, które daje dziecku większą swobodę ruchu, poznawanie otoczenia staje się łatwiejsze, może też mieć charakter bardziej samodzielny, rozbudza również u dziecka umiejętność integracji z innymi maluchami dzięki czemu dzieci odczuwają mniejszy stres związany z pójściem do przedszkola i łatwiej zawiązuje kontakt z rówieśnikami. Zabawa jest tym, co maluchy uwielbiają. Pluskanie się w wodzie, chlapanie, rzucanie piłeczek, sprawiają im ogromną frajdę. Jest to równie pozytywne doświadczenie dla samych rodziców. Możliwość towarzyszenia dziecku w wodzie, opieka nad nim i wspólna zabawa, to chwile, które pogłębiają więź emocjonalną pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Obserwowanie sukcesów w nauce pływanie dziecka to niezapomniane przeżycia i radość.

Ważne informacje: w zajęciach bierze udział  dziecko z jednym z rodziców, dzieci są podzielone na grupy w zależności od wieku.

Etap I (od 3 miesięcy do 1 roku) - WTULONE OŚMIORNICZKI

Etap II (od 1 do 2 lat) - MALUCH PEWNY W WODZIE

Etap I (od 2 do 3,5 roku) - PŁYWAJĄCY BRZDĄC

Etap IV (od 3,5 do 5 lat) - MAŁY PŁYWAK

Karnet na zajęcia jest ważny przez 80 min, dla dziecka z jednym dorosłym.
W tym czasie odbywają się 30-minutowe zajęcia - na przygotowanie do zajęć i ubranie się po lekcji mają Państwo łącznie 50 min. Prosimy o wchodzenie do specjalnie przygotowanych przez nas szatni (około 15 min przed zajęciami).

Dodatkowe informacje:
- chip/pasek umożliwiający wejście do szatni odbiera rodzic, który uczestniczy z dzieckiem w zajęciach,
- drugi rodzic/opiekun jeżeli chce wejść do szatni lub na basen musi wykupić bilet wstępu wg. cennika,
- przygotowaliśmy dla Państwa dwie szatnie rodzinne, w których znajdują się przewijaki, materacyki oraz krzesełka do karmienia,

Wszelkie informacje o zajęciach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 513 308 659.

osir
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl