Cennik

 

Cennik usług: zobacz
Cennik kart: Karta Olsztyn Sport, Karta Promocyjna, Karta Aqua: zobacz

OFERTY SPECJALNE:
Zamiast wieczornego spania ekstra czas pływania!
Codziennie od godziny 20:00 w cenie biletu godzinnego (normalnego i ulgowego) EKSTRA CZAS do 21:45.

Informacje dodatkowe:
Płatność: gotówka, karta płatnicza, e-karta. W cenę biletu wliczono pobyt w saunach (wejście do sauny od lat 16, w saunie proszę siadać na ręcznikach) oraz Aqua animacje.

Dzieci do lat 12 muszą się znajdować pod opieką osoby dorosłej. Dziecko powyżej 12 lat jest zobowiązane okazać w kasie obiektu legitymację szkolną. Dzieci do lat 8 mogą korzystać ze zjeżdżalni tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Dla dzieci do 3 lat wymagane są jednorazowe pieluchy do kąpieli.
Prosimy o zabranie ze sobą ręcznika, obuwia na zmianę oraz czepka przy długich włosach. Pracownicy kas przed sprzedażą biletu mogą poprosić Państwa o pokazanie numerka z szatni w celu weryfikacji zmiany obuwia. Strefa zmiany obuwia znajduje się w szatniach na poziomie „0”. 
Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie basenu, obok brodzika dla dzieci, znajduje się pokój dla matki z dzieckiem, który posiada wszelkie udogodnienia dla mam z małymi dziećmi, również dla tych które karmią niemowlęta. W pokoiku znajduje się m.in: umywalka, toaleta, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, lusterko, przewijak dla małych dzieci oraz fotel dla matek karmiących. Pokoik jest zaplanowany i urządzony z myślą o komforcie i wygodzie wszystkich mam z małymi dziećmi. 

Opłata za zgubiony transponder (chip) wynosi 100 zł.