Prawdziwy hit w CRS Ukiel

Nieprzebrane tłumy odwiedziły 1 maja Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, wszyscy mieli uśmiechy na twarzach! Otwarcie Wielkiej Majówki zorganizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie to był prawdziwy hit na styku wiosny i lata!

Graliśmy w piłkę plażową z Socios Stomil i Akademią Sportu Stomilu Olsztyn, chętni podjęli rywalizację w badmintona pod nadzorem Fundacji Dalekiego Zasięgu, fachowi trenerzy Budowlanych Olsztyn przekazywali dzieciom podstawy i tajniki tenisa ziemnego, no i wreszcie: na czterech boiskach 36 par rywalizowało w Turnieju Majówkowym siatkówki plażowej organizowanej przez plazowkaolsztyn.pl wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Uruchomiliśmy także, w tym roku wyjątkowo wcześnie, wypożyczalnię sprzętu pływającego, a ci którzy się stęsknili za wodnymi szaleństwami mogli wreszcie po jesienno-zimowym czasie „posuchy” wsiąść do kajaka, rowerka wodnego czy żaglówki i wypłynąć na wody jeziora Ukiel. Nie zabrakło amatorów nowego hitowego sprzętu w wypożyczalni CRS – deski surfingowej typu sup. Stabilnej, gumowanej, pompowanej deski z wiosłem, na której bezpiecznie płyniemy tam gdzie chcemy i budujemy swoją muskulaturę.

Było z nami Radio Olsztyn, które przez cały dzień na swojej antenie promowało to magiczne miejsce w Olsztynie. Swoje warsztaty prowadziło Meloradio, strefę „leżakową” urządziło Radio ESKA. Promenady jeziora Ukiel tętniły życiem przeróżnych wystawców i handlowców, a przybrzeżne wody jeziora penetrowali pierwsi śmiałkowie kąpieli!

Ale to wszystko to dopiero początek majowych szaleństw. Bądźcie z nami 2 i 3 maja. Malowanie Flagi Państwowej z Radiem Olsztyn, Biało-czerwony Festiwal Nordic Walking czy  Koncert Zespołu Shantaż – to tylko kilka propozycji na nadchodzące dni. Sprawdzajcie harmonogram na naszej stronie i widzimy się nad Ukielem!

   

UWAGA: ZAWIESZAMY FUNKCJONOWANIE OBIEKTÓW

W związku z aktualną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. do odwołania zawieszamy działalność wszystkich obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA, CRS Ukiel, Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, Zespół Krytych Obiektów Sportowych I przy ul. Głowackiego, Zespół Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej oraz Stadion Piłkarski przy Al. Piłsudskiego.

Jednocześnie  przypominamy, iż sytuacja jest na tyle dynamiczna, że możliwe są kolejne zmiany w harmonogramie funkcjonowania naszych obiektów.

Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej oraz profili na facebooku.


SZANOWNI PAŃSTWO

Z uwagi na pojawienie się na terytorium Polski wirusa SARS-CoV-2, określanym „koronawirusem" zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej instytucji
(dotyczy siedziby głównej OSiR oraz wszystkich obiektów OSiR)

Prosimy stawiać się tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt.

W sprawach kierowanych do Urzędu można skorzystać z platformy ePUAP.

Szczegóły w zakładce: https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/epuap

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: osir@osir.olsztyn.pl

Kontakty telefoniczne do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/kontakt

Do Państwa dyspozycji pozostajemy również pod numerem telefonu: 89 527 74 02 (sekretariat OSiR).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl