Stadion i boiska

STADION PIŁKARSKI
10-558 Olsztyn | Al. M. J. Piłsudskiego 69a

tel.: +48 89 534-63-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiekt jest położony w centrum Olsztyna, dysponuje główną płytą z murawą o wymiarach 105 m x 68 m, zgodną z obowiązującymi regulacjami Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA).

 

Stadion może pomieścić 3000 widzów, którzy zasiadają na trybunie głównej pod dachem, dysponuje sektorem dla kibiców gości o pojemności 150 osób. Murawę oświetlają jupitery o łącznej mocy 2200 luksów pozwalające przeprowadzić transmisję telewizyjną w najwyższym standardzie HD.
Obiekt posiada także płytę treningową z naturalną nawierzchnią wysokiej jakości - trawa została wyłożona z rolek. Z całego kompleksu korzystają piłkarze Stomilu Olsztyn, aktualnie rywalizujący w rozgrywkach Fortuna I Ligi.

KOMPLEKS PIŁKARSKI
11-041 Olsztyn I Aleja Sybiraków 36,

tel. 89 534 6300
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Kompleks posiada dwa pełnowymiarowe boiska z nawierzchnią trawiastą i jedno o podłożu szutrowo-piaskowym (wyłączone z eksploatacji). Aktualnie obiekt spełnia głownie funkcje treningowe. W niedalekim czasie w tym miejscu ma powstać Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego, wyposażony w cztery pełnowymiarowe boiska – dwa o nawierzchni naturalnej i dwa o nawierzchni sztucznej, wszystkie płyty mają być oświetlone.


BOISKO PRZY HWS URANIA
10-558 Olsztyn | Al. M. J. Piłsudskiego 44

To sezonowe boisko do koszykówki, z nawierzchnią betonową. Czynne codziennie w okresie od ok. 15 kwietnia do ok. 30 września każdego roku, w godz. 8:00-22:00. Boisko jest udostępniane bezpłatnie. Na terenie obiektu obowiązuje Regulamin Porządkowy.


BOISKO PRZY UL. JEZIOŁOWICZA 
Olsztyn | ul. Jeziołowicza 4

To sezonowe boisko do gry w piłkę nożną ze sztuczną nawierzchnią. Czynne codziennie w okresie od ok. 15 kwietnia do ok. 30 września każdego roku, w godz. 8:00-22:00.

stadion boiska jeziolowicza

Korzystanie z boiska jest bezpłatne poza okresami płatnych rezerwacji. Koszt rezerwacji boiska - 50 zł za godzinę. Na terenie obiektu obowiązuje Regulamin Porządkowy.