Baseny

ZESPÓŁ KRYTYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH  I
10-563 Olsztyn | ul. Głowackiego 27
Kontakt: 89 527 71 28, 519 566 653 
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Aktualne wyniki badań wody  

Roczna ocena jakości wody  

baseny glowackiego baseny glowackiego2


Basen przy ul. Głowackiego jest położony w ścisłym centrum miasta, mimo upływającego czasu pozostaje niezmiennie funkcjonalną pływalnią, która cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Olsztyna.

Basen ma wymiary 25 m x 12,5 m, dodatkowo w obiekcie funkcjonuje przestronna sala do gier sportowych o wymiarach 30 m x 18 m oraz sala fitness o wymiarach 16 m x 11 m wyposażona w specjalną matę do sportów walki i zajęć cheerleaderek. W budynku z powodzeniem funkcjonuje bufet.

Oferujemy:
- naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- zajęcia nurkowania ABC
- zajęcia cheerleaders
- zajęcia sportów walki
- aerobik w specjalistycznej sali z lustrami
- gimnastykę korekcyjną i rehabilitację dzieci i dorosłych
- istnieje możliwość wynajęcia obiektu na imprezy sportowe

 

ZESPÓŁ KRYTYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH II
10-052 Olsztyn | ul. Mariańska 1
Kontakt: 519 566 149
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Roczna ocena jakości wody  

W skład obiektu wchodzi basen pływacki o wymiarach 25m x 8m oraz sala do gier sportowych o specjalistycznej syntetycznej nawierzchni o wymiarach 38m x 20m.

Aktualnie pływalnia nie funkcjonuje: z dniem 12 grudnia 2017 roku z przyczyn technicznych została czasowo wyłączona z eksploatacji część basenowa obiektu. Amatorów pływania zapraszamy na baseny przy al. Piłsudskiego oraz przy ul. Głowackiego

Sale sportowe funkcjonują bez zmian, a w nich oferujemy:
- zajęcia sportów walki, zajęcia z zakresu gier zespołowych (koszykówka i siatkówka dziewcząt i chłopców). Istnieje możliwość wynajęcia obiektu na imprezy sportowe.