Lodowisko obok Uranii nadal czynne!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że aktualnie funkcjonuje jedno lodowisko w mieście: codziennie możecie śmigać na łyżwach na tafli przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania.

Sezon łyżwiarski rozpoczęliśmy w listopadzie – już 23 listopada uruchomiliśmy lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, od 28 listopada funkcjonował przepięknie położony obiekt w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, a od 30 listopada mogliście szaleć na tafli lodowiska przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie.

Wszystko co zimowe jednak powolutku, ale nieuchronnie się kończy – aktualnie łyżwiarskiej pasji możecie się oddawać tylko na lodowisku obok Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, które powinno być czynne do 10 marca!

Co ważne: oferujemy ten obiekt zarówno użytkownikom indywidualnym jak też zorganizowanym grupom szkolnym, które mają zapewniony wstęp na lodowisko bezpłatnie! I w ten oto sposób zarówno Olsztyn, jak i Ośrodek Sportu i Rekreacji nieustannie promuje zdrowy styl życia wśród młodzieży.

Pamiętajcie, że sezon na łyżwy powoli się kończy, ale jednak wciąż trwa – ten kto nie zdążył jeszcze w tym sezonie zażyć tej przyjemności ma jeszcze szansę! Zachęcamy, bo frajda jest duża!

Praktyczne informacje

*** Lodowisko przy HWS Urania
Czynne: codziennie w godz. 9-21
Cennik (jednostka 45 min): 8 zł (bilet normalny) i 6 zł (ulgowy); wypożyczenie łyżew: 6 zł i 4 zł,
Karnet na 10 wejść: 70 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy).