Aquasfera znów otwarta! 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie uprzejmie informuje, że po przerwie konserwacyjno-technicznej w niedzielę (23.09) wznawia działalność WCRS Aquasfera Galeria Warmińska. Oddajemy do Waszej dyspozycji komfortowy obiekt, szykujcie więc kostiumy kąpielowe!

Najważniejszym elementem przerwy konserwacyjnej jest zawsze wymiana wody w  basenach, do czego zobowiązuje nas Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku "W sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach". A jest to niebagatelna kwestia, bowiem niecki Aquasfery mieszczą aż 3 mln litrów wody! W okresie przerwy konserwacyjno-technicznej dokonaliśmy jednocześnie wielu przeglądów, w tym urządzeń związanych z uzdatnianiem wody basenowej. A wszystko po to, żeby służył naszym gościom przez cały rok.

Oprócz prac w basenach – zarówno olimpijskim jak też w części rekreacyjnej – wykonano drobne prace budowlane i malarskie w pozostałych pomieszczeniach obiektu (holach czy szatniach), szczególnie tych narażonych na intensywną eksploatację. Dokonano również przeglądów konserwacyjnych sytemu informatycznego obiektu, m.in. aktualizacji Elektronicznego Systemu Obsługi Klientów, przeglądu stacji roboczych, przeglądu elementów sieci komputerowej. Kontrolę  przeszły także systemy przeciwpożarowe: Dźwiękowy System Ostrzegania, System Sygnalizacji Pożaru, itp..

Miło nam poinformować, że w nowym sezonie utrzymamy znakomite ceny biletów Open, które cieszyły się ogromną popularnością w trakcie wakacji – teraz nielimitowany czasowo bilet do Aquasfery od poniedziałku do piątku kosztuje 20 złotych (ulgowy 18), a w weekendy 25 zł (20).

Po przerwie wracamy z Aqua-animacjami w rozszerzonym programie (harmonogram zajęć będzie znany w ciągu kilku dni), planujemy również wprowadzić nowe zajęcia aqua-areobiku na deskach sup.

Co ponadto? Doceniamy naszych seniorów, którzy w godz. 10:00-11:00 mogą korzystać z basenu płacąc za bilet tylko 5 zł, z kolei w niedziele w godz. 6:00-11:00 para seniorów może kupić promocyjne bilety z 50-procentowym rabatem! Utrzymujemy ponadto Happy hours (2 godziny w cenie 1), a takie wejścia są możliwe od godziny 20:00.

Pełną ofertę znajdziecie w zakładce Aquasfery. Bawcie się dobrze i pamiętajcie o bezpieczeństwie.

Lista procedur jakim była poddana Aquasfera

  1. Wymiana wody w basenie
  2. Gruntowne czyszczenie niecki basenowej i zbiorników przelewowych
  3. Serwis ruchomego dna basenu – kontrola stanu napędu, siłowników, lin prowadzących, wymiana oleju i filtrów w układzie hydraulicznym
  4. Czyszczenie ruchomego dna
  5. Kontrola powierzchni ceramicznych niecki basenowej i ewentualne uzupełnienie ubytków
  6. Kontrola stacji uzdatniania wody basenowej; kalibracja sond pomiarowych, uzupełnienie materiału filtracyjnego filtrów ciśnieniowych, kontrola szczelności układu, kontrola działania zaworów regulacyjnych
  7. Kontrola działania pomostu ruchomego, czyszczenie i regulacja
  8. Kontrola oświetlenia niecki basenowej
  9. Kontrola zjeżdżalni rurowej, naprawa i regeneracja „ślizgów"
  10. Przegląd i konserwacja urządzeń centrum saunowego
osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl