Walentynki z OSiR-em

Ośrodek Sportu Rekreacji w Olsztynie zaprasza Zakochanych w piątek 14 lutego do Wodnego Centrum Rekreacyjno - Sportowego Aquasfera.

W programie  min. konkurs „Walentynkowa Sweet Focia” (konkurs polega na wykonaniu zdjęcia z ”ręki” na terenie WCRS Aquasfera z charakterystycznym elementem Aquasfery w tle np. w jacuzzi), oraz rozgrywki „Kajak Polo” (rozgrywki odbędą się w godz. 18.00-20.00 i skierowane są do 16 par po wcześniejszym przesłaniu karty zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego - czyli wybór 6 najładniejszych i najciekawszych zdjęć par nastąpi 17 lutego 2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone na www.aquasfera.olsztyn.eu 19 lutego. Zwycięskie pary zostaną powiadomione e-mailem. Jednocześnie wszystkie pary Zakochanych, które pokażą w kasie basenu wspólne zdjęcie (może być zdjęcie wersji papierowej lub na telefonie komórkowym) otrzymają DRUGĄ GODZINĘ GRATIS. 

Miłej zabawy!