MAJÓWKOWY FESTIWAL SMAKÓW FOOD TRUCKÓW!

Znużeni domową codziennością? Przed nami początek maja i wyjątkowa okazja by posmakować dań z różnych zakątków świata. Festival Smaków Food Trucków w nowej wersji na wynos wraca do Olsztyna, tradycyjnie do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

Okazja do kulinarnego świętowania nadarzy się już 1, 2 i 3 maja. W CRS Ukiel na górce przy plaży numer 2 zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Meksyku, Chin, Węgier, czy Hiszpanii. 

Majówka to doskonały czas, by wszystko wracało do życia. Gdy przestrzeń wokół nas powoli się zieleni, także food trucki wyjeżdżają w trasę i rozpoczynają sezon na smakowite festiwale. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, prawdziwych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych dań indyjskich. 

Organizatorzy postawili nie tylko na jakość i różnorodność dań. Ze względów bezpieczeństwa Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w opcji na wynos. Na miejscu wystawcy przyrządzą swoje dania, jak zawsze z pasją i miłością do gotowania by zamówione jedzenie smakowało jak najlepiej w domowych pieleszach.  

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to świetnie się składa, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach i belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą azjatyckie bułeczki baozi, meksykańskie quesadille, gruzińskie chinkali i makarony z woka. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Na festiwalu nie możecie przegapić hiszpańskich churrosów z cukrem pudrem.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych zasad bezpieczeństwa  dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Macie smaka na więcej?  Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dotyczące smaków jakie zagoszczą na wydarzeniu czy też będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo apetycznych konkursach! Do zobaczenia!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/1598646893660649/

Co? XI Festiwal Smaków Food Trucków

Gdzie? CRS Ukiel, Górka przy plaży numer 2

Kiedy? 1,2 i 3 maja w godzinach 12:00-21:00 (sobota i niedziela) i 12:00-20:00 (poniedziałek)

Partner:

Browar Amber

Partner medialny:

Radio Eska

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl