FERIE TO CZAS SPORTU i REKREACJI!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a my tradycyjnie jesteśmy do nich przygotowani! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie udostępni w tym czasie dzieciakom i młodzieży swoje obiekty, mamy także dla Was wiele promocji i propozycji.

Czas ferii zimowych to beztroski czas bez nauki, okresy leniuchowania, ale… też idealne momenty na sport i rekreację. A w naszym mieście takich możliwości jest naprawdę sporo – pełną parą działają trzy lodowiska, mnóstwo atrakcji znajdziecie choćby w komfortowych wnętrzach Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska i w pięknym kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.                                                                                                                                                                                                                                               

My nieustannie polecamy na ten czas hitową Kartę Olsztyn Sport dla dzieci w wieku 4-12 lat, która kosztuje 99 zł, a jest ważna przez 30 dni i stanowi piękny bilet do świata sportu i rekreacji (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-25 lat karta kosztuje 129 zł)! I to jest naszym zdaniem oferta nie do przebicia: dzieci mogą codziennie bez ograniczeń czasowych korzystać z atrakcji Aquasfery oraz basenów przy ul. Głowackiego i Mariańskiej, trzech lodowisk, wypożyczalni sprzętu sportowego w CRS Ukiel (narty biegowe, rowery turystyczne, nartorolki czy łyżworolki) oraz bogatej oferty Strefy Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania!

Na czas ferii (od 20 stycznia do 24 stycznia i od 27 stycznia do 31 stycznia) dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom OSiR dodatkowo poleca:

- nielimitowane czasowo wejścia do Aquasfery (całodzienne bilety Open już od 18 zł!)

- korzystanie z trzech lodowisk: przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania i przy ul. Jeziołowicza (bilet ulgowy w czasie ferii do godz. 14:00 kosztuje tylko 5 zł!) oraz w CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej

- Strefę Sportu i Rekreacji w HWS Urania, która funkcjonuje w następujący sposób:

- 1 tydzień ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00, za wyjątkiem 22 stycznia (mecz Indykpolu AZS Olsztyn) oraz 24 stycznia (występ Stand Up); w pierwszym tygodniu ferii m.in. bawimy się na dmuchanej zjeżdżalni firmy Bartbo-Agencja Eventowa,

- 2 tydzień ferii od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-14:00, za wyjątkiem 31 stycznia  (mecz Indykpolu AZS Olsztyn) – zaprasza Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych - pod okiem instruktora  do zabawy na profesjonalnej ścieżce gimnastycznej; a firma Bartbo-Agencja Eventowa zaprasza na dmuchaną zjeżdżalnię -  dziecko płaci za wstęp 8 zł

- promocyjne bilety na basen przy ul. Głowackiego (w godz. 9:00-14:00 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł) oraz na basen przy ul. Mariańskiej (w godz. 9:30-13:30 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł)

- sprzęt sportowy i zimowy w CRS Ukiel (nartorolki, łyżworolki, nordic walking)

Uwaga! Należy pamiętać tylko o jednym: dzieci do lat 7 mogą wchodzić na lodowiska i na basen przy ul. Głowackiego tylko pod opieką dorosłych, w Aquasferze taka zasada dotyczy dzieci do lat 12.

Kompleksową ofertę znajdziecie tu: plik PDF

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl