PIĘKNY KONIEC SEZONU DESKOROLKOWEGO!

Za nami zakończenie sezonu deskorolkowego – w skateparku w CRS Ukiel odbyło się świetne podsumowanie działalności Akademii Deskorolki Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie w sezonie 2019.

Była zabawa i rywalizacja, radości i smutki, ale przede wszystkim uczestnicy pokazali, że łączy ich pasja do tego sportu. – No co ja mogę powiedzieć: fajnie po prostu było – mówi Piotr Bauman, trener Akademii. – Dopisała nam pogoda, zaangażowanie zawodników było wielkie, a sponsorzy nie zawiedli. Na młodych skejtów czekały cztery konkurencje: slalom na czas, hippi Jump, jazda w bowlu na czas i best trick. Na podium „zalogowały” się następujące osoby: Miłosz Pawlicki, Filip Hanas  Maja Krakowiak, konkurencję Best Trick wygrała Maja Krakowiak – opowiada Piotr Bauman.

Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn funkcjonuje od kwietnia 2017 roku, w tym sezonie treningi naborowe odbywały się od połowy marca, a wystartowaliśmy 1 kwietnia. Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn działała w trzech grupach: Pań, Początkujących i Średniozaawansowanych, a treningi odbywały się trzy razy w tygodniu. – Z roku na rok można zaobserwować coraz większe postępy podopiecznych akademii i ogólne zainteresowanie sportem jakim jest jazda na deskorolce. Już dziś zapraszamy na zajęcia w sezonie 2020 – kończy Piotr Bauman.

Trener Piotr Bauman dziękuje w imieniu swoim i podopiecznych Akademii Deskorolki OSIR Olsztyn:

@ośrodek sportu i rekreacji w Olsztynie

@pogo 3012

@ambassadors polska

@piotr bauman nauka gry na gitarze

@agiz kolonie

@warmia.riders

@dizaster mag

@radio Olsztyn

@Jacek Lendzian

@Mateusz Relewicz

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl