WIELE AKTYWNOŚCI, JEDNO ZDROWIE! DOSKONALENIE PŁYWANIA W AQUASFERZE

Lubicie pływać, cieszycie się z obcowania z wodą? Ale macie także ambicje poprawiać swoje umiejętności pływackie? W takim razie ta propozycja jest właśnie dla Was – w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, tym razem pod hasłem: Doskonalimy pływanie w Aquasferze.

Prawidłowa pozycja w wodzie, właściwy ruch ramion, odpowiednia praca nóg – nasz instruktor Piotr Szuman, mgr Wychowania Fizycznego i trener pływania, odkryje przed Wami wszystkie tajniki, rozwieje każdą wątpliwość dotyczącą techniki pływania. Na zajęcia pod hasłem Doskonalimy pływanie w Aquasferze zapraszamy w sobotę 30 listopada o godz. 13:30 do olsztyńskiego Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska. Będzie to kolejny etap naszego cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie, do udziału w tym spotkaniu zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych, ale tylko tych którzy już potrafią pływać. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu zaproponowaliśmy Wam trening biegowy, w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. A po wakacjach ruszyliśmy z kolejnymi aktywnościami – we wrześniu zachęcaliśmy Was do gry w squasha, w październiku zaprosiliśmy Dzieciaki na kajaki do Aquasfery!

Reasumując: nasz cykl Wiele aktywności, jedno zdrowie to stymulator  poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania są nieodpłatne i odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę. Prezentujemy różne formy ruchu, przedstawiamy różne dyscypliny sportu – chodzi o ruch, śmiech i dobrą zabawę! I w efekcie o zdrowie.

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Doskonalimy pływanie w Aquasferze

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

Kiedy? 30.11.2019 r., godz. 13:30

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia jest nieodpłatne, wymagane będzie jedynie podpisanie zgody na udział w tym projekcie. wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 506 418 298.

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl