Urodziny

IMPREZA W WODNYM WYMIARZE, CZYLI URODZINY W AQUASFERZE!

Masz ochotę w wyjątkowy sposób spędzić swoje święto lub zorganizować niezapomniane i wyjątkowe urodziny dla swojego kochanego dziecka, wspaniałej żony lub bliskich przyjaciół? Lubisz wodną rekreację, pływanie, sauny oraz wodne szaleństwo na 120 metrowych zjeżdżalniach? Nasza propozycja jest dla Ciebie!

  Czas Poniedziałek-piątek Weekendy i święta Dodatkowa minuta
za osobę
Bilet dla minimum
15 osób
60 min + 10 min gratis 12 zł 14 zł 0,50 zł
Bilet dla minimum
​15 osób
120 min + ​10 min gratis 17 zł 19 zł 0,50 zł
Bilet całodzienny (normalny)   20 zł 25 zł -
Bilet całodzienny (ulgowy)   18 zł 20 zł -

 

Jubilat: wejście bezpłatne oraz jedno bezpłatne wejście dla opiekuna na każde 10 osób w grupie (płacących za bilet).

* Istnieje możliwość zamówienia animatora do gier, zabaw i konkursów dla dzieci w cenie 60 zł (w tym: niespodzianki dla Jubilata i uczestników imprezy).
Aby zgłosić grupę należy przed przyjazdem wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go e-mailem.
Formularz musi być potwierdzony e-mailem zwrotnym przez pracownika basenu. Po wyjściu grupy z basenu opiekun zbiera wszystkie paski i oddaje w celu rozliczenia się do kas.

Uwaga opiekunowie: grupy zorganizowane złożone z dzieci i młodzieży w wieku do lat 12 muszą mieć co najmniej jednego dorosłego opiekuna na 10 uczestników oraz co najmniej jednego dorosłego opiekuna na każdą następną rozpoczętą grupę 10 uczestników (dzieci powyżej 12 lat - jeden opiekun na 15 uczestników). Opiekun jest odpowiedzialny za  podopiecznych w trakcie całego pobytu na terenie obiektu i musi przebywać razem z grupą na basenie. Opiekun musi być przebrany w strój basenowy (strój kąpielowy lub krótkie spodenki oraz klapki basenowe). Organizator/opiekun jest zobowiązany poinformować grupę o przestrzeganiu regulaminów obowiązujących na terenie WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA. Przed wejściem na basen opiekun prowadzi grupę do ratownika na krótki instruktaż na temat bezpieczeństwa.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje: Alicja Pesta
tel. 506 418 286
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.