Grupy zorganizowane

Serdecznie zapraszamy grupy ze szkół, placówek kulturalnych i oświatowych, hoteli i ośrodków wczasowych oraz inne organizacje do odwiedzenia Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA w Olsztynie. Nasz basen to idealne miejsce do uprawiania sportu, wodnego relaksu oraz bezpiecznego wypoczynku dla grup zorganizowanych.  

OFERTA DLA GRUP (codziennie w godz. 8:00-21:45)

Czas

Cena

     

Bilet dla minimum
15 osób

60 min+10 min gratis

14 zł

Bilet dla minimum
​15 osób

120 min+10 min gratis

19 zł

Bilety dla olsztyńskich klubów sportowych

60 min+10 min gratis

10 zł

minimum 10 osób

Bilet olsztyńskich klubów sportowych          

120 min+10 min gratis

15 zł

 minimum 10 osób

* Zniżki dla grup zorganizowanych - na każde 10 osób w grupie (płacących za bilet) jednej osobie przysługuje prawo do bezpłatnego wstępu.

* Dodatkowa minuta – 0,50 zł. Opłata dodatkowa jest naliczana każdej osobie przekraczającej czas pobytu, za każdą minutę.


* Istnieje możliwość zamówienia animatora do gier, zabaw i konkursów dla dzieci w cenie 50 zł (w tym nagrody dla zwycięzców).Aby zgłosić grupę należy przed przyjazdem wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go e-mailem. Formularz musi być przez nas potwierdzony     e-mailem zwrotnym.
Po wyjściu grupy z basenu opiekun zbiera wszystkie paski i oddaje w celu rozliczenia się do kas.
Grupy zorganizowane złożone z dzieci i młodzieży w wieku do lat 12 muszą mieć co najmniej jednego dorosłego opiekuna na 10 uczestników oraz co najmniej jednego dorosłego opiekuna na każdą następną rozpoczętą grupę 10 uczestników (dzieci powyżej 12 lat - jeden opiekun na 15 uczestników).
Opiekun jest odpowiedzialny za swoich podopiecznych w trakcie całego pobytu na terenie obiektu i musi przebywać razem z grupą na basenie. Opiekun musi być przebrany w strój basenowy (strój kąpielowy lub krótkie spodenki oraz klapki basenowe). Organizator/opiekun jest zobowiązany poinformować grupę o przestrzeganiu regulaminów obowiązujących na terenie WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA. Przed wejściem na basen opiekun prowadzi grupę do ratownika, który przekaże informacje dotyczące bezpieczeństwa.
Uwaga! prosimy o zabranie ze sobą ręcznika oraz obuwia na zmianę; strefa zmiany obuwia znajduje się w szatniach na poziomie „0”. 

Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup - pobierz

Więcej informacji udzieli Państwu:

Alicja Pesta
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 506 418 286