Oferta dla firm

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie  dysponuje unikalnymi miejscami do organizacji różnorodnych eventów sportowo-rekreacyjnych. Nasze obiekty niosą ze sobą wiele możliwości i pozwalają na przygotowanie, aranżację i przeprowadzenie imprez firmowych oraz szkoleń, konferencji, pikników czy festynów. U nas możecie Państwo zdrowo, efektywnie i efektownie spędzić czas przy różnych okazjach, choćby takich jak: Dzień Kobiet, Mikołajki czy Dzień Dziecka.

POLECAMY:

Szczegóły - CRS Ukiel 

Szczegóły - WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA 

Zakup powierzchni reklamowej; szczegóły - załącznik 

Zapraszamy również Państwa do zakupu następujących Kart:

KARTA OLSZTYN SPORT - to specjalna karta wystawiona na konkretną osobę, która kosztuje 159 zł (ulgowa 119 zł - dzieci w wieku 4-12 lat oraz ulgowa plus 149 zł - uczniowie i studenci w wieku 12-25 lat, osoby powyżej 60. roku życia, a także niepełnosprawni ze znacznym stopniem).

Jest ważna przez 30 kolejnych dni, pozwala codziennie bez ograniczeń czasowych korzystać z usług Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska oraz basenu przy ul. Mariańskiej i uprawnia do codziennego korzystania z lodowisk i sprzętu sportowego w CRS Ukiel (w ofercie narty biegowe oraz rowery turystyczne, kajaki, nartorolki, łyżworolki i zestawy gier)!

Tak jest: codziennie, przez 30 dni, można się relaksować w każdym z tych obiektów! Właściciel Karty może korzystać z usług w danym obiekcie RAZ dziennie.

  KLIK

KARTA PROMOCYJNA - karta na okaziciela, atrakcyjna dla rodzin, cena już od 150 zł, a rabaty na bilety na basen nawet do 20%. Karta na baseny, sauny i aqua animacje – ważna tylko w Aquasferze. Opłata za kartę 20 zł. KLIKKARTA AQUA - karta imienna/na konkretną osobę, o wartości 140 zł/normalna (120 zł/ ulgowa) - umożliwia łącznie 8 wejść w miesiącu na basen bez limitu czasu, korzystanie z saun, jacuzzi, zjeżdżalni i aqua animacji - ważna tylko w Aquasferze. Opłata za kartę 20 zł. KLIK