Komunikat - 3 kolejka OLFA

Dnia 03.11.2016 r. na boisku HWS „Urania” rozegrano trzecią kolejkę Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego w sezonie 2016/17, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Odbyły się trzy spotkania.

W pierwszym meczu dnia drużyna MPEC-u zremisowała 4 : 4 (2 : 1) z beniaminkiem rozgrywek zespołem Falco. Lepiej w mecz weszli zawodnicy MPEC-u, którzy po bramkach w 5 i 15 minucie zdobytych przez Kacpra Golksa prowadzili 2 : 0. Skuteczna i drużynowa gra Falco przyniosła im prowadzenie 4 : 2 po golach : Tomasza Jagielskiego, Piotra Żurawskiego, Michała Borowego i Grzegorza Zejera. To nie był koniec emocji w tym spotkaniu. Najpierw Rafał Stanisławski strzelił kontaktową bramkę, a do wyrównania na 18 sekund przed zakończeniem doprowadził Marcin Stadnicki, skutecznie egzekwując rzut karny.

W kolejnym meczu spotkały się czołowe zespoły poprzedniej edycji rozgrywek Milwaukee Team i LUK-CAR. Po stojącym na bardzo wysokim poziomie spotkaniu zwyciężyło Milwaukee 6 : 2 (2 : 2). Prowadzenie zwycięzcom dał w 5 minucie Jarosław Leśniak. LUK-CAR odpowiedział trafieniami Przemka Żurawskiego i Daniela Dębickiego. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Maciej Skalski. W drugiej części, mimo wielu sytuacji z obu stron bramki zdobywali tylko zawodnicy Milwaukee. Dwa gole zdobył Bartosz Dobroński, a po jednym Jarosław Leśniak i Kamil Kępka.

W ostatnim meczu wieczoru, Lambo Team pokonało 6 : 2 (3 : 1) drużynę Straży Pożarnej. Po golach Kamila Słowickiego, Damiana Piaseckiego i Jakuba Mosakowskiego Lambo prowadziło 3 : 0. Trafienie Pawła Drzewińskiego dało nadzieję na dobry wynik dla Straży przed drugą połową. Skuteczna gra zawodników Lambo przypieczętowała ich pewne zwycięstwo. Dwie kolejne bramki strzelił Jakub Mosakowski, a jedną Adam Kapusta. Dla Straży Pożarnej trafienie zaliczył Kamil Kulas.

Falco - MPEC 4 : 4
Milwaukee Team – LUK-CAR 6 : 2
Lambo Team – Straż Pożarna 6 : 2