VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Siatkówce Plażowej - podsumowanie

Dnia 01.08.2015 r. na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego UKIEL w Olsztynie obyły się VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Siatkówce Plażowej.

W turnieju wystartowało 5 par żeńskich i 14 par męskich . Rozegranych zostało w sumie 40 spotkań.

Panie grały systemem „każdy z każdym”. Miejsca na podium wywalczyły następujące pary:

Mecz o III miejsce :
Dariusz Paszkowski/ Piotr Szempliński-Arkadiusz Truskowski/ Krzysztof Czetyrko  0 : 2

4. Dariusz Paszkowski/ Piotr Szempliński

Po trzy najlepsze pary otrzymały medale i nagrody rzeczowe, w tym zaproszenia na krytą halę do siatkówki plażowej, a wszyscy startujący okolicznościowe koszulki ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Dodatkowo zwycięska para żeńska i zwycięska para męska otrzymała zaproszenia na trybuny VIP podczas turnieju FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia i Mazury Grand Slam Olsztyn 2015.

Tego samego dnia odbywał się równolegle turniej wspominkowy Koczan Beach Volleyball, w którym wystartowały 3 pary kobiece i 14 par męskich. Wśród pań najlepiej zaprezentowały się Agnieszka Zarębska i Karolina Woźniak, natomiast w kategorii mężczyzn wygrali Maciej Dobrowolski i Wojciech Grzyb.