Siatkarze i piłkarze na start!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że już w przyszłym tygodniu startują rozgrywki amatorskich lig piłki nożnej i siatkówki, edycji 2018/2019. Najszybciej rywalizację wznawiają piłkarze – Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego (OLFA) rusza 8 października, a mecze będą się odbywać w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania.

Inauguracja Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów (OLSA) odbędzie się w dniu 10 października. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpią siatkarze Ekstraklasy i I ligi, dwa tygodnie później (23.10) wystartują rozgrywki II ligi. Ekstraklasa swoje mecze będzie rozgrywać tradycyjnie w hali ZKOS I przy ulicy Głowackiego, I liga w hali przy ulicy Mariańskiej, a II liga w HWS Urania.

OLFA I LIGA – EDYCJA 2018/2019

  1. FALCO
  2. LUK-CAR
  3. FORTUNA
  4. MILWAUKEE TEAM
  5. STRAŻ POŻARNA
  6. ALCAR RENAULT
  7. MIAZGA GUTKOWO
  8. MPEC

Poniedziałek, 8.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Straż Pożarna

20:00 Fortuna – Alcar Renault

20:40 LUK-CAR – Miazga Gutkowo

21:20 Falco – MPEC

Poniedziałek, 15.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Alcar Renault

20:00 Miazga Gutkowo – Fortuna

20:40 Falco – LUK-CAR

21:20 MPEC – Straż Pożarna

Poniedziałek,  22.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Miazga Gutkowo

20:00 Fortuna – Falco

20:40 Straż Pożarna – Alcar Renault

21:20 LUK-CAR - MPEC

 

OLFA II LIGA – EDYCJA 2018/2019

  1. OIRP
  2. OLSZTYŃSKIE WODOCIĄGI
  3. ZGODA F.C.
  4. ORLIK KIEŹLINY
  5. FS GROUP
  6. SPRINT
  7. GLKS JONKOWO

 Czwartek, 11.10.2018 r.

20:10  Zgoda F.C. – Sprint         

20:50  Orlik Kieźliny – FS Group

21:30  Olsztyńskie Wodociągi – GLKS Jonkowo

Czwartek, 18.10.2018 r.

20:10 Orlik Kieźliny – Sprint

20.50 GLKS Jonkowo – Zgoda F.C.

21.30 OIRP – Olsztyńskie Wodociągi

Poniedziałek, 29.10.2018 r.

19:20 Orlik Kieźliny – GLKS Jonkowo

20:00  Zgoda F.C. – OIRP

20:40 FS Group – Sprint

 

OLSA EKSTRAKLASA – EDYCJA 2018/2019

  1. INTER PARTS OSW OLSZTYN
  2. NOCOŻERCY
  3. MŁODE WILKI
  4. RUPI
  5. AKS KORMORAN
  6. GEOEXPERT SUNBROKER TEAM
  7. MICHELIN
  8. GEPI TEAM
  9. CHEMIK AZS OLSZTYN

                                                           

Środa, 10.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:

18:00 Nocożercy – Chemik AZS Olsztyn                                                                                    

19:00 Rupi – Michelin

20:00 AKS Kormoran – Geoexpert Sunbroker        

21:00 Młode Wilki – Gepi Team

Środa, 17.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:

18:00 Chemik AZS Olsztyn – Młode Wilki                                    

19:00 Inter Parts OSW Olsztyn – Nocożercy

20:00 Gepi Team - Rupi                                                                                                           

21:00 Michelin – AKS Kormoran

Środa 24.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:

18:00 Rupi – Chemik AZS Olsztyn                                        

19:00 Geoexpert Sunbroker – Michelin

20:00 Młode Wilki – Inter Parts OSW Olsztyn                                        

21:00 AKS Kormoran – Gepi Team

 

OLSA I LIGA – EDYCJA 2018/2019

  1. INTELLY
  2. BANACH AUTO SERWIS
  3. INDYKPOL
  4. SSPS AZS OLSZTYN
  5. TEMIDA
  6. NETLAND
  7. SAJTMAK
  8. SŁAWA KIEŹLINY

 

Środa, 10.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 Intelly – Sława Kieźliny                                       

19:00 Banach Auto Serwis – Sajtmak                                                                                          

20:00 Indykpol – Netland                                         

21:00 SSPS AZS Olsztyn – Temida

Środa, 17.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 Netland – SSPS AZS Olsztyn                                                                                 

19:00 Sajtmak - Indykpol

20:00 Sława Kieźliny - Temida      

21:00 Intelly – Banach Auto Serwis

Środa, 24.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 SSPS AZS Olsztyn – Sajtmak                              

19:00 Indykpol – Intelly

20:00 Banach Auto Serwis – Sława Kieźliny                                                                                                         

21:00 Temida – Netland

 

OLSA II LIGA – EDYCJA 2018/2019

  1. ADRENALINE.PL TEAM
  2. NEOTHERM
  3. JANUSZE SIATKÓWKI
  4. DAP
  5. POGOTOWIE NOWAK 24H
  6. HARDCORE PL
  7. TEMPO-25

 

Wtorek, 23.10.2018 r., HWS Urania:

Boisko 1

20:15 Neotherm – Tempo-25                                              

21:15 DAP – Pogotowie Nowak 24h

Boisko 2                                           

20:15 Janusze Siatkówki – Hardcore pl                                         

Wtorek, 30.10.2018 r., HWS Urania:

Boisko 1

20:15 Tempo-25 – Janusze Siatkówki                                          

21:15 Hardcore pl – DAP

Boisko 2                                           

20:15 Adrenaline.pl TEAM – Neotherm              

 

Komunikaty i zdjęcia po każdej kolejce są umieszczane na stronach:

www.osir.olsztyn.pl; www.wama-sport.pl; www.sport.wm.pl

                 

 

 

 

 

osir
październik 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl