Spotkajmy się w sprawie zdrowia!

Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie

Przed nami ostatnie dni 2018 roku, a zatem czas na ostatnią sesję z cyklu „Spotkań ze zdrowiem”. Tym razem spotkamy się w sobotę 15 grudnia, a temat spotkania brzmi: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jesienią zainicjował cztery tematyczne spotkania, niektóre cieszyły się dużą popularnością. Zapraszaliśmy specjalistów, spotykaliśmy się w przyjaznych progach Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska oraz w obiekcie przy ul. Głowackiego. „Zioła to samo zdrowie, czyli jak naturalnie wzmocnić organizm i przygotować się do zimy”, Wykład dietetyczny, „Jestem kobietą, ćwiczę mięśnie dna miednicy” – te kwestie już „przerobiliśmy” z naszymi partnerami byli w tym czasie: Zielarnia Warmińska, Fit nie Fat i Planeta Formy.

Teraz czas na kolejny temat: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”. Spotkanie będzie składać się z dwóch części: wykład teoretyczny zaprezentuje specjalista ze Miejskiego Szpitala Zespolonego mgr inż. Anna Szymska, technolog żywności i dietetyk – absolwentka studiów na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz podyplomowych studiów w OSW, a także Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Częścią praktyczną, czyli pokazem ćwiczeń mięśni dna macicy zajmie się przedstawiciel Kliniki dla kobiet Feminea – Agnieszka Chudzik-Bulkowska fizjoterapeuta uroginekologiczna (rehabilitacja kobiet w ciąży i połogu, ćwiczenia na wzmocnienie mięśni dna miednicy).

Data: 15 grudnia (sobota, godz. 10:00)

Temat spotkania: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”.

Miejsce: sala fitness w budynku basenu przy ul. Głowackiego 27, należy wziąć ze sobą ręcznik, strój sportowy, obuwie na zmianę oraz wodę.

Partnerzy spotkania: Miejski Szpital Zespolony, Feminea – Klinika dla kobiet.

Uwaga: nie wymagamy zapisów!

Serdecznie zapraszamy! Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na basen przy ul. Głowackiego (dwie jednostki z 50% rabatem).

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl