Lato z OSiR-em 2017 – piłka nożna (komunikat)

Dnia 04.07.2017r. na orliku przy ul. Jeziołowicza odbył się drugi turniej piłki nożnej w ramach „Lata z OSiR – 2017”. W turnieju wystartowało 7 zespołów (48 zawodników). Zwycięzcą zawodów została drużyna Ci Znani.

Skład zwycięskiej drużyny : Mateusz Korwel, Adrian Łętka, Dominik Niesperski, Artur Kiernozem, Robert Dudaniec.

Zespoły zostały podzielone losowo na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Z grup awansowały po dwa zespoły, grając wg schematu A1 – B2 i A2 – B1. Zwycięzcy zagrali o I miejsce, a przegrani o III miejsce.

Wyniki turnieju :

Gr A

Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Kormoran xxxx 4 : 1 5 : 2 6 9 : 3 A1
2 Remondis 1 : 4 xxxx 4 : 3 4 5 : 7 A2
3 Sportowe Świry 2 : 5 3 : 4 xxxx 2 5 : 9 A3

Gr B

Lp. zespół 1 2 3 4 pkt. bram. m-ce
1 Ci Znani xxxx 4 : 3 9 : 1 5 : 3 9 18 : 7 B1
2 Ramzesowie 3 : 4 xxxx 6 : 1 2 : 5 5 11 : 10 B3
3 Orły 1 : 9 1 : 6 xxxx 1 : 11 3 3 : 26 B4
4 Victoria Barczewo 3 : 5 5 : 2 11 : 1 xxxx 7 19 : 8 B2

Półfinały

Kormoran – Victoria Barczewo          5 : 4

Remondis – Ci Znani              2 : 5

Finały

Mecz o III miejsce

Remondis – Victoria Barczewo          4 : 3

Mecz o I miejsce

Ci Znani – Kormoran              8 : 4

Kolejność po 2 turniejach :

miejsce zespół bramki punkty
1. Ci Znani 31 : 3 15
2. Kormoran 18 : 15 10
3. Victoria Barczewo 26 : 17 9
4. Remondis 11 : 15 8
5. Sportowe Świry 29 : 14 5
6. Ramzesowie 11 : 10 5
7. Orły 8 : 50 4

Klasyfikacja strzelców po II turnieju:

1. Kamil Maślanik                  - 17 bramek

2. Dominik Niestepski           - 14

3. Damian Lubak                   - 10

4. Daniel Rogowski               - 9

5. Adrian Łętka                      - 8

6. Mariusz Zielonka               - 7

    Adrian Kmiecik                 - 7

    Patryk Dajnowicz              - 7

10.Dawid Dajnowicz             - 6

     Patryk Piechowski            - 6

     Robert dudaniec               - 6

13. Grzegorz Jotkiewicz        - 5

14. Artur Kiernozem              - 4

15. Mikołaj Bielak                  - 3

      Wiktor Roguski                - 3

17. Kacper Szczodliński        - 2

      Adrian Stankiewicz         - 2

      Kamil Markowski            - 2

      Adrian Araś                     - 2

      Oliwier Kotecki               - 2

      Adam Kawecki                - 2

      Bartek Oliwier                 - 2

      Bartek Mikołajczyk          - 2

      Dawid Zdrojewski           - 2

      Bartosz Cygan                 - 2

27.   Paweł Makosiej              - 1

       Janusz Pelak                    - 1                              

       Mikołaj Zimon                - 1

       Dominik Urbaniak          - 1

       Rafał Jurkowski              - 1

      

Zapraszamy na kolejny turniej już za tydzień 11 lipca 2017. Zapisy do godz. 9.45.

 Początek gier godz. 10.00.

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
maj 2019
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl